12 авторів, 12 історій, 12 відповідей на підліткові запитання. Чатимося, читаємо, думаємо…

чат

Ця книга особлива! Вона написана не однією людиною. Над створенням захоплюючих історій працювали дванадцятеро авторів! Вони всі різні, люблять життя і з цікавістю пишуть про це. Наші автори молоді і вже є лауреатами престижних премій, вони пишуть для дітей, але їх книги читають і дорослі.

Дванадцять авторів, дванадцять поглядів на життя, дванадцять історій, які розкажуть про дівчат, про їх головні переживання на шляху дорослішання. Що ховається під обкладинкою цієї книги? Які таємниці повідає нам кожен автор? Нам належить дізнатися не тільки історії про шкільне життя підлітків. Це буде буря емоцій — і образи, і заздрість, і біль від зради, і любов, і сама віддана дружба… і це не все!

Давайте трохи познайомимося з кожним письменником

авторы_1
Представляємо першу трійку авторів:
Біла Надія. Пише прозу. Має вищу освіту. Ким тільки не працювала: викладачем, секретарем, журналістом, перекладачем, продавцем, навіть приватним підприємцем… Фіналістка літературного конкурсу журналу «Країна».
Ярова Альона. Викладає англійську для дорослих. Має дві вищі освіти, які отримала в Національному університеті Львова і в Кембриджському університеті Великобританії. Власниця приватної школи англійської мови. Викладає дитячу літературу в Швеції.
Ясіновська Наталія. Письменник і перекладач. Народилася в Черкасах, живе в США, штат Айова. Має чоловіка, двох донечок і кота. Веде блог про життя в Америці. З ведення блогу і з’явилося бажання ділитися дівочими історіями.

авторы_2
А ось і друга трійка молодих і талановитих письменників:
Лущевська Оксана. Вона себе називає дитячою письменницею, видає свої вірші і займається літературознавством. Перша освіта — філолог (Уманський пед.університет), а другу освіту здобувала в Пенсильванії, США — фахівець з російської та дитячої літератури. З 2007 року переможець літературних конкурсів для дитячих авторів. Співзасновник літературного порталу «Захід-Схід».
Саша Кочубей. Філолог, письменник дитячих казок, ілюстратор, літературний редактор. Ці таланти розкривають її як веселу, чуттєву й чарівну дівчину… одним словом, справжню мрійницю та казкарку.
Малетич Наталка. Філолог за освітою, редактор дитячих казок на радіо, випускаючий редактор одного інтернет-видання. Лауреат ІІ премії Всеукраїнського конкурсу на найкращу прозу для дітей.

авторы_3
Третя трійка авторів, які писали дівочі історії в збірку «Чат для дівчат»:
Ткачук Галина. Пише виключно для дітей. Посіла перше місце на Всеукраїнському конкурсі дитячої літератури «Золотий лелека» (2010 рік) та «ЛітАкцент року» у номінації «Проза і поезія для дітей» (2014 рік).
Сердюк Маша. Харківська журналістка, сценарист ТБ, письменниця, засновниця кулінарного блогу «Котлетка».
Щербаченко Тетяна. Літературний критик, редактор і автор дитячих книжок. Її запрошують на літературні конкурси, книжкові рейтинги, як члена журі. Є членом Асоціації українських письменників. Заміжня, має трьох доньок, любить водити авто і брати участь у велопрогулянках. Захоплюється валянням і мріє стати вчителькою.

авторы_4

Четверта трійка авторів. Знайомтеся:
Вздульська Валентина. Засновник блогу про дитячу літературу та за сумісництвом дитяча письменниця. Любить подорожувати, обожнює тварин і книжки. Космічні екранізовані історії — її слабкість.
Хромова Анна. Корінна киянка, проживає в Ізраїлі разом з чоловіком і дітьми. Редактор, письменник, перекладач. Лауреат конкурсів «Поетичні майстерні» (2003), «Неосфера» (2006), «Урбаперехрестя» (2015), фіналіст конкурсу «dictum» (2014).
Валентина Захабура. Бібліотекар, бард, лектор і дитяча письменниця. Обожнює мріяти, а в дипломі про освіту написано «філософ-релігієзнавець».

чатт

Давайте познайомимося з кожним автором окремо, в їхніх розповідях. «Чат для дівчат» – ця книга названа так недарма. Ти неначе береш участь у чаті для підлітків — цікаво, інколи весело, інколи сумно, але в основному дуже життєво. Рекомендуємо «Чат для дівчат» до прочитання дорослим! Батьки, у яких є діти-підлітки, після читання книги зовсім по-іншому починають ставитися до своїх донечок! Це реальна психологічна допомога і батькам, і дітям, перенесена в художнє оповідання! Скоріше замовляйте, а ми відправимо і по Україні, і за  кордон.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet