Що таке вебінар?

  Читать новость
на русском

Сьогодні інтернет-технології «крокують» по планеті семимильними кроками. Ще якихось 15-20 років тому ніхто й не підозрював, що за допомогою Internet і Skype можна буде виходити на відео-зв’язок з людиною, яка поїхала в інше місто або країну «в далеку далечинь».

Ми намагаємося йти «в ногу» з часом, і використовуємо нові технології для зручної комунікації з вами, наші улюблені покупці. Зокрема, тема сьогоднішнього огляду – вебінар. Багатьох лякає це іноземне слово. Наш творчий колектив вже декілька разів організовував вебінари-огляди дитячої, навчальної літератури, а також наборів для творчості. Однак, у багатьох виникають питання, через які немає бажання дивитися онлайн-презентацію новинок видавництва «Ранок». В основному, це питання технічного характеру: «у мене немає камери і навушників», «я не хочу, щоб мене бачили інші учасники вебінару» тощо.

Давайте трохи розберемося, що таке «вебінар». У нашому випадку, вебінар – це трансляція відео в прямому ефірі. Вам не потрібно використовувати відеокамеру і гарнітуру, як для скайпу. Необхідно просто натиснути на посилання, яке позначено в розсилці, зареєструватися і дивитися онлайн-презентацію за пропонованою темою. Участь у вебінарі абсолютно безкоштовна, а реєстрація дуже проста для розуміння – ви не зобов’язані повідомляти свої справжні (реальні) особисті дані, адресу електронної пошти та інше. В ході вебінару у вас можуть виникнути якісь питання, які ви можете написати в спеціальному полі для онлайн-чату. Наприкінці вебінару ведучий читає питання і усно відповідає на них.

От і все! Дуже просто бути в курсі всіх новинок, що виходять у видавництві «Ранок». Ми впевнені, що найближчий вебінар пройде для вас із ще більш цікавими новинами від нашого чудового колективу.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet