Бракує радості та гумору? Джуді Муді допоможе

Джуді МудіДжуді Муді – так звуть смішне дівчисько з третього класу однієї американської школи. Її настрій мінливий як вогонь і вода, а все тому, що дуже багато причин можуть вплинути на це. Мало того, що доводиться щодня розчісувати противне волосся, так ще й вибирати одяг в школу, коли і так нічого одягнути. Настрій може зіпсуватися через домашні завдання і навіть з-за того, що потрібно просто вчитися. Але всю цю суцільну нудьгу розбавляють цікаві пригоди, в які Джуді потрапляє зі своїм другом Френком.

Серію цікавих і смішних історій про Джуді Муді написала американська письменниця Меган МакДональд. А по-іншому і бути не могло! Навчання в університеті і робота у великих бібліотеках Америки зробили свою справу – Меган МакДональд закохалася в літературу і стала дитячим письменником.

Натисніть для перегляду книги
А веселі чорно-білі ілюстрації до серії книг про Джуді Муді виконав відомий художник з Канади Рейнольдс Пітер. В його картинках легко вгадуються всі персонажі книги: і головна героїня, і її друг-не-зовсім-друг, і батьки, і навіть молодший братик з котом по кличці Миша. Пітер Рейнольдс є не тільки ілюстратором, а ще і дитячим письменником! Саме тому він просто, доступно і з великим гумором оживив сторінки книги «Джуді Муді». Ця людина не просто художник-ілюстратор. Він має свій власний книжковий магазин, пропагує здорове харчування і веде уроки малювання. Крім того, Пітер Рейнольдс зняв кілька невеликих фільмів для дітей у форматі «Короткий метр». Неймовірний чоловік!

Джуді МудіНарешті проблема вибору подарунків вирішена (правда, на деякий час). Це книга для дівчаток і хлопчиків, для відмінників і не дуже, для читачів молодших класів і не тільки, для дітей і батьків… загалом, для всіх! Неможливо відірватися від читання цієї забавної книжечки – гострий гумор змусить реготати навіть найзавзятіших буркотунів. Швидше знайомтеся з героями книжки, читайте і залишайте свої відгуки на сайті zlatka.com.ua Нам дуже важлива ваші думки.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet