Новинка! Серія книг “Мисливці за привидами” вже у продажу

Нарешті надрукована одна з найцікавіших серій книг відомої німецької письменниці Корнелії Функе «Мисливці за привидами». Видавництво «Ранок» стало першим, що випустило саме ці книги українською мовою і ми поспішаємо привітати творчу команду, яка працювала над процесом створення відразу чотирьох історій! Ці книги розповідають про відомих і сміливих друзів-мисливців, які борються зі злодіями. І в цій боротьбі присутні іскрометний гумор, відвага і завжди позитивний настрій, адже добро обов’язково має перемогти зло!

Захоплююча серія написана автором в стилі фентезі, що не може не радувати любителів цього жанру. Корнелія Функе працює в цьому жанрі вже багато років. Крім того, вона є чудовим ілюстратором і дизайнером власних книг. Ця впливова особа не просто жінка-письменник. Корнелія Функе – особистість з Великої Літери, про що надрукували в журналі Guardian і Time.

Ще на зорі своєї юності, а саме після закінчення інституту, Корнелія Функе пропрацювала кілька років з дітьми-інвалідами як соціальний працівник. Саме тоді вона зрозуміла, наскільки важко таким дітям адаптуватися у всіх сферах життя, і наскільки важливо дати їм фантазійний світ, де вони змогли б мріяти і бути сміливими разом із головними героями книжок.

Корнелія Функе має безліч нагород і премій, її книги займають перші місця в списках дитячих бестселерів Європи, США і Великобританії. А деякі її твори вже екранізовані. Багато знають художній фільм «Чорнильне серце». Саме з нього до цієї прекрасної жінки прийшла світова слава і в кінематографії.

Книги Корнелії Функе вчать справедливості, перемозі добра над злом, загалом, всім тим життєво важливим психологічним моментам, які допоможуть дитині осмислити і впустити у свій розум правильні речі. Тому, з великим трепетом запрошуємо вас по-достоїнству оцінити серію книг «Мисливці за привидами» і поповнити бібліотеку дитини правильними книжками всесвітньо відомого автора Корнелії Функе.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet