Читай легко з веселою Еллою

Емоційна, весела і допитлива дівчинка по імені Елла зробить святковим будь-який будній день! Хтось в один присід прочитає цю книжку, а хтось буде сміятись над однією історією пів-дня. Загалом, книгу «Елла та друзі» рекомендуємо до прочитання, особливо, якщо ви занудьгували на шкільних уроках. І не важливо, яка погода на вулиці, з Еллою завжди буде весело і вдома, і на прогулянці, і на уроках, і навіть на канікулах!


Цю книгу написав талановитий фінський письменник Тімо Парвела, творчість якого люблять у всій Європі. В Україні він поки не дуже відомий, але декілька фактів ми про нього дізналися:
– Він знає, про що пише, оскільки сам був вчителем, його батьки були вчителями, його друзі, дружина та її батьки теж вчителі. Загалом, назвемо це сімейною педрадою.
– Любов до літератури у нього проявилася ще в дитинстві. Тімо Парвела розповів, що поруч з будинком у них була кондитерка. Так от, вихідні він починав з такої церемонії: по п’ятницях фабрика дуже дешево продавала поламане печиво, яке вже не піде на вітрини магазинів. Він купував гору такого печива, брав купу бібліотечних книжок і поринав у затишний світ цікавих історій і вражаючих пригод на всі вихідні.


– Писати він почав працюючи в школі, а вже потім зайнявся тільки письменницькою діяльністю.
– Книги Парвела дуже прості для розуміння, оскільки діти, які будуть їх читати, тільки-тільки вивчили алфавіт. Але вони дуже хороші і для дорослих, які не проти посміятися над собою і згадати в персонажах своїх пустотливих діток. Історії про Еллу (похід в цирк або який-небудь урок в школі) читаються дуже легко, а іскрометний гумор взято з життя школярів.
– Творчість Тіма Парвела помітили дуже швидко і його серія книг про Еллу була нагороджена престижною фінської премією і почесним дипломом Міжнародної Ради з дитячої книги.

Легка іронія присутня на кожній сторінці кижки «Елла та друзі», тому звичайні шкільні будні раптом стають, як сонячний зайчик — легкими, веселими і непередбачуваними. «Елла та друзі» представлена на сайті Zlatka.com.ua українською мовою і від цього історії стають ще більш близькими кожній українській дитині!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet