Пригоди, дружба і любов під однією обкладинкою

Пустотливий і кмітливий хлопчисько ось уже два століття радує юних читачів своїми пригодами, які відбуваються з ним у маленькому американському містечку. Том Сойєр, так звуть головного героя книги, живе в будинку своєї тітки, яка після смерті матері взяла його на виховання. Але хлопця дванадцяти років особливо не виховаєш — важкий вік, знаєте. І ось в одне літо з ним трапляється стільки всього: і перше кохання, і подорож на острів, і вірна дружба, знайдені скарби, і навіть розкриття вбивства!

Марк Твен писав «Пригоди Тома Сойєра» виключно для дорослих, але він і подумати не міг, що ця книга буде настільки популярна серед підлітків. Справжнє ім’я письменника – Семюел Лэнгхорн Клеменс, а псевдонім «марк твен» дослівно означає мксимальную глибину для проходження суден по річці. В юності Марк Твен працював у приватному пароплавстві на річці Міссісіпі, а після війни став складати тексти в газеті його брата, а потім — журналістом та автором статей. Його надихали подорожі по морю і практично всі його твори пов’язані з водною стихією. Він побував у багатьох країнах і містах на всіх континентах, та був навіть в Одесі!

Книга «Пригоди Тома Сойєра» не дарма включена в шкільну програму. Переклад книги з англійської на російську мову займався всім відомий дитячий письменник Корній Чуковський. Тому, захоплюючий сюжет і прекрасний переклад з легкістю зробить цю книгу настільною. Багато дорослих з теплотою згадують свої улюблені книги, серед яких на чільному місці стоїть «Пригоди Тома Сойєра»! Гумор, тонко переходить у сатиру, зустрічається в кожній главі цього твору, ось чому книга підходить для читача будь-якого віку.
До речі, ця книга надрукована без скорочень. І ми з задоволенням відправимо ваше замовлення в будь-яку точку України та за її межі.

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet