Чи легко бути “королевою” школи?

Ця зворушлива повість про милу дівчинку і становлення особистості, про міцну дружбу і несподівану зраду, про підступність ворога і перемогу добра над злом. У XIX столітті, та й зараз теж, в школі дівчатка і хлопчики проводять більшу частину свого часу. І звичайно, саме в школі відбуваються всілякі події, завдяки яким трансформуються особистості кожної дитини, будь вона у молодших класах або в старших.

Школьная королева

Сюжет книги розкривається в одній зі шкіл Англії – тут навчаються звичайні діти, які зайняті своїми повсякденними справами: знайомствами, дружбою, навчанням і т. д. І ось одного разу цікаву і веселу дівчинку, Кіті ‘ Донован, оточену добрими друзями, прекрасними подругами, одним словом — улюбленицю всіх, за традицією обирають королевою школи. З цього моменту вона не дає спокою своїй однокласниці Генрієтті, яку так засліпила заздрість і лють, що вона, закрив очі, очорнила і оббрехала Кітті. У Кітті не було жодних шансів виправдатися, та на допомогу поспішили її справжні друзі, не всі, а тільки справжні. Змова, яку затіяла Генрієтта, провалилася, і почесне звання «Королева школи» вернулося до своєї господині.

Elizabet_MidSmitШкільний роман, а саме так трактується ця книга, прийшов в письменницьке середовище завдяки автору «Королеви школи» – Елізабет Томасине Мзс-Сміт. Письменниця має ірландське коріння і англійську освіту. Юна Елізабет поїхала в Лондон, де сама себе зробила — вона практично весь свій час проводила в бібліотеці і тим самим сама себе підготувала до письменницькій кар’єрі. Перша її книга з’явилася в 17 років і з тих пір вона займалася тільки письменництвом.

Нині жанр «шкільний роман» дуже популярний серед школярів, оскільки саме він розкриває і повністю показує проблеми підлітків, їх важкий вік, емоційне і психологічне становлення особистості. Ми впевнені, що ця книга може відповісти на питання, що стосуються кожної дівчинки шкільного віку. Звичайно, сюжет не сучасний, але тема актуальна донині!

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet