Новий осінній каталог від Zlatka.com.ua

zlatka_autumn_2016_2Дорогі друзі! Ви помітили, як швидко минуло літо? І хоча ще є можливість трохи погрітися на сонечку, зовсім скоро настануть яскраві та мальовничі осінні дні. Для школярів і студентів – це початок нового навчального року. Для них ми і підготували широкий асортимент канцелярських товарів та навчальної літератури.

Запрошуємо вас підписатися на наші сторінки в Instagram:

@zlatkacomua і @ranokcomua

Вас чекають цікаві новини, розіграші, інформація про новинки і багато іншого.

Нікого не залишать байдужими новинки від видавництва «Ранок»:

  • розмальовка-енциклопедія «Жива природа»;
  • екстремальна розмальовка для дорослих і дітей «Імаджиморфія» (с. 2-3).

Маленьким читачам будуть цікаві нові серії з героями улюблених мультфільмів:

  • «Фиксики» на 40 с. і 57;
  • «Robokar Poli» на с. 14-15.

До уваги батьків представляємо виммельбухи (книги-гляділки на с. 6-9), які підкорили весь світ! Це унікальні книги для раннього розвитку дитини, адже вони не тільки корисні, але ще і шалено цікаві для діток!

Для людей творчих – новинка в каталозі – набори для пошиття ляльок своїми руками (с. 82-83)! З ними ви зможете реалізувати свої креативні ідеї і створити чудові вироби самостійно!

Оновлення асортименту прикрас з натуральних каменів ви знайдете на с. 68. А прикраси з більш доступній ціновій категорії шукайте у рубриці «Розпродаж» на с. 76-77. Обов’язково зверніть увагу на розпродаж дитячої літератури с. 78-80, знижки до 70%!

 

Читайте з задоволенням, купуйте економно!
З любов’ю, колектив «Zlatka.com.ua».

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet