Імаджиморфія. Сон наяву

0

Імаджиморфія — ще одне екстремальне занурення в світ антистресових розмальовок. Кожна картинка заворожує своєю глибиною та безліччю образів. Ти ніби малюєш і спиш одночасно. Це твій кольоровий сон наяву. Яскравий, фантастичний, незвичайний сон. Кожна ілюстрація так і проситься, щоб її розмалювали. І неважливо, якого кольору буде заєць або слон. Візьми кольорову ручку, олівець або фарби і починай творити. Ця казка має ожити.

1

Імаджиморфія — розмальовка без віку. Нею може захопитися як доросла, заможна людина, так і дитина. Креативно малювати може не кожен, але незвично розфарбовувати вже готові образи зможе будь-хто. Головне запастися олівцями, гелевими ручками, фарбами, фломастерами, терпінням і фантазією.

3

Кербі Розанес представив нову, ні на що не схожу розмальовку для творчих особистостей. Ваша енергія може розкритися саме в цих малюнках.

5

Спробуйте підібрати для себе картинку, яка буде з вами на одній хвилі. Сюрреалистичні образи Імаджиморфії не залишать нікого байдужим. Книга припаде до душі тим, хто любить спілкуватися в соціальних мережах і виставляти фото своїх досягнень, талантів та й просто себе самого, наприклад, в інстаграм.

4

Це видання може стати прекрасним подарунком для будь-якого приводу. Ми можемо надати вам як відправку по всій Україні, так і міжнародну доставку. Приємних вам покупок!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet