Кара Вінтер повертається. Та кому вона зможе довіритися?

Kara Vinter II_1

Практично відразу після виходу книги «Що пріховує Кара Вінтер?», Видавництво «Ранок» друкує продовження захоплюючої історії під назвою «Кому може довіритися Кара Вінтер?». Отже, Кара Вінтер повертається в Корнуольська коледж після канікул. Тут навчаються діти найбагатших і найвпливовіших батьків з різних країн світу, в тому числі і Кара. Мода, гламур, гроші і безліч доступних спокус – ось головна думка багатеньких «мажорів» … але не у всіх. Кара зустрічає справжніх друзів зі схожими інтересами та життєвими цінностями, як у неї. Але чи може вона довіритися комусь, коли прийде небезпека?

Книга «Кому може довірітіся Кара Вінтер?» дуже атмосферна, захоплююча і довгоочікувана. Коли читаєш першу книгу із серії, завжди хочеться мати наступну. Автор ясно дала зрозуміти, що книга може закінчитися як завгодно, але завжди є шанс продовжити історію з несподіваного боку. Кара Вінтер прожила все своє дитинство в чотирьох стінах під суворим наглядом. І коли дівчина вийшла з-під опіки, для інших студентів вона все ще здається трохи відлюдною. Але зі своїми новоспеченими друзями вона відчуває себе не такою самотньою.

Kara Vinter II_2

Як і в звичайному житті будь-якої юної дівчини, у Кари виникає несподіване летюче почуття закоханості. І це Морітц. Він запрошує Кару на свій День народження, а Кара просто не може відмовитися від можливості повеселитися і, можливо, залишитися на ночувати в гостях. Немає отруйного тотального контролю… тільки любов. І Кара цілком відчуває себе дорослою на цьому святі життя. Якби не гламурні і зарозумілі дівчата. І Бог з ними. А який на неї чекає Хеллоуїн! Одного разу, Кара випадково знаходить шматочок папірця, який несе в собі велику небезпеку для дуже цікавої дівчини. Може вона дізналася про чийсь секрет? Кара знає, якщо щось і трапиться (як тоді, коли її хотіли викрасти заради викупу), то вона може покластися на одну людину, що завжди знаходиться поблизу. Але він кудись зникає і все йде не за планом – немає захисту, немає підтримки. Вона одна, або все ще може на кого-небудь покластися? Цей секрет потрібно дізнатися, прочитавши серію від початку і до кінця.

Kara Vinter II_4

Коли читаєш книгу, розумієш, що лінія головної героїні і оточуючих її людей поводяться зовсім не за планом, побудованому в голові. Все, що відбувається живе своїм життям, а розв’язка жахливо цікава і дико несподівана! «Кому може довірітіся Кара Вінтер?» – незвичайна книга. Треба вибрати свій улюблений жанр, щоб зрозуміти, що саме ця книга гідна свого місця на полиці з іншими фентезійних сюжетами! Затишного вам читання!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet