Мандруємо по різним містам України з книгою “Книга-мандрівка. Україна”

Натисніть на фото для замовлення книги

Книга «Книга-мандрівка. Україна» – справжнісінький доказ того, що кожне місто нашої країни – скарб (з культурної та історичної точки зору). Ці місця мають свою магічну силу, яка запрошує відвідати їх знову і знову. Ця дуже цікава книга представлена у вигляді довідника, адаптованого для дитячого сприйняття. Тут багато ілюстрацій, що відображають історичні події, акцентують увагу на пам’ятники культури і особливі місця. Вони дуже просто описані, буквально одним реченням. Для дітей книги подібного спрямування цікавіше розглядати і сприймати інформацію візуально. Тож, запрошуємо до огляду — дивіться нижче і тисніть «Читайте далі».

Отже, відкриваємо розворот і потрапляємо до Львова! Тут так чудово – незвичайні старовинні будови, дивовижні парки і безліч відомих особистостей, які проживали в цьому місті. Ви можете взяти участь в гастротурі або відвідати книжкову виставку, адже саме Львів негласно вважається книжковою столицею України! Європейці знають про це і приїжджають на такі заходи в якості туристів. А європейські видавці полюють на нові українські імена в письменницькій справі, щобзалучити їх до співпраці.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet