«Алые паруса» для мрійливих дівчат

alyie-parusa_1

Романтична повість-феєрія, чудова казка, дивовижна й красива історія… так кажуть усі, хто хоч раз прочитав «Алые паруса» Олександра Гріна. Книга справді варта уваги. Історія про мрійливу дівчину жваво переносить читача в рибальське селище, що на морському узбережжі. Будучи маленькою дівчинкою, головна героїня Ассоль почула пророцтво про білий корабель з червоними вітрилами. З тих пір вона жила мрією, що гарний принц припливе і забере її в далеку країну. Кожен день, вдивляючись у морський обрій, вона підживлювала свою мрію думками про зустріч із Ним. І дочекалася… всупереч усьому і всім!

alyie-parusa_2

«Алые паруса» потрібно читати кожен раз, коли хочеться відчути атмосферу душевної теплоти, доброти і любові.

alyie-parusa_7Олександр Грін з його романтичними творами, займає особливе місце в світовій літературі. Він пише легко, цікаво і зворушливо. Найвідоміші шедеври автора неодноразово було інсценовано, а балет «Алые паруса» і досі йде на театральних підмостках. Фільм «Алые паруса», за участю Анастасії Вертинської і Василя Ланового, вийшов у прокат тільки один раз, в 1961 році. І з тих пір жоден режисер не зважився перевершити цю екранізацію.

alyie-parusa_3

Хочеться відзначити прозорість прози і кришталеву чистоту моральних відносин головних героїв, які актуальні сьогодні, як ніколи. Крім цікавого сюжету, таких славних персонажів, супер-правильної думки, яка йде червоною ниткою крізь усю повість, книга «Алые паруса» виконана досить практично — у твердій обкладинці. Це важливо, оскільки швидше за все видання буде перечитуватися тисячу разів! Неможливо лишитися байдужим і до оформлення книги — стриманий смугастий принт, чорно-білі ілюстрації на обкладинці та на сторінках книги викликають бажання нескінченно довго тримати книгу в руках. Відгуки читачів говорять про одне — шкода, що історія все таки закінчується.

«Алые паруса» — книга про те, як важливо зробити якесь диво для людини… А ще про те, як важливо дочекатися цього дива. І тоді все стає на свої місця. Ця книга не виняток — вона теж займе своє місце на полиці з дитячою класикою.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet