Чари ховаються в звичайному місті… місті тисячі дверей

Місто тисячі дверей

Що потрібно зробити, якщо хочеться дива? Правильно, знайти чарівний артефакт і скористатися ним. Головному героєві книги «Місто тисячі дверей» пощастило знайти його. Юхимкові кілька разів поспіль снився сон, в якому чарівні двері відкривають вхід в містичне місто Охи. Герой вирішує знайти двері, намальовані чарівним пензлем, і знаходить їх. Чудове місто одразу захоплює своїми фарбами, але одна людина в сірому плащі хоче все зіпсувати і перетворити його в безбарвну чорно-білу картину. Що ж робити Юхимкові? Як врятувати місто?

Місто тисячі дверей_2

Цю містичну історію написав Володимир Костянтинович Пузій. Працює він під псевдонімом «Володимир Арєнєв». Цікава особистість, що зі шкільних років захоплюється літературою і біологією. Проваливши вступні іспити на біологічний факультет, Володимир через рік починає навчання на факультеті журналістики (спеціалізація: журналістська майстерність і редакційно-видавнича справа). Серед його робіт зустрічаються твори в жанрі класичного фентезі, сюрреалістичної прози, містичні і науково-фантастичні гуморески та дитячі казки.

В арсеналі письменника 12 книжок і понад 100 публікацій у періодичних виданнях. Володимир Арєнєв є перекладачем текстів з української на російську мову і навпаки.

Місто тисячі дверей_4

У дитячій казці «Місто тисячі дверей» живуть дуже цікаві персонажі — мурашиний лев, чеширський тарган-імператор, Головний Упорядник Сигізмунд Брехун, Король-маляр… вони чекають зустрічі з читачем, щоб здивувати його чарівними історіями в місті Охи. Наприклад, зустріч з Королем-маляром відкриє очі на походження чарівного міста, а Упорядник влаштує справжній квест, зафарбовуючи чарівні двері, щоб ніякий «Юхимко» не зміг потрапити в місто з Землі. Але Юхимко вже тут, а двері, що ведуть на Землю, зафарбовані в сірий колір… Головний герой дуже хоче назад, додому. Ось тут-то і починаються такі пригоди, що вам і не снилися!

Місто тисячі дверей_3

Кожен раз, коли ви купуєте нову книжку і дитина читає її, в його житті починають відбуватися цікаві речі, і ваша дитина вже не стане такою, якою була раніше. По-перше, з прочитанням кожної сторінки розвиваються такі навички: просторова уява, посидючість, поповнюється словниковий запас. Одним словом, читання затсавляет мозок працювати активніше. По-друге, ваша дитина проходить етап соціалізації — вона правильно будує взаємини з оточуючими. По-третє, дитина знаходить відповіді на ті питання, які боялася або соромилася запитати у вас, батьки.

Книга «Місто тисячі дверей» має 120 ілюстрацій і тверду обкладинку. Це видання продається українською мовою та російсько. Сюжетом можуть захопитися навіть дорослі! Читайте з задоволенням! Доставка книжок здійснюється у будь-який населений пункт України та в інші країни.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet