Зворушлива історія куріпок “Червона Шийка”

Chervona shiyka_1

Видавництво «Ранок» знову радує нас новинками. Книга «Червона Шийка» зібрала безліч позитивних відгуків на просторах Internet. Історія про сімейство куріпок зворушує до глибини душі. Ернест Сетон-Томпсон так майстерно розповів про будні маленьких птахів, що створюється відчуття перегляду дитячого фільму про дику природу. Радує якісне виконання книги, яку можна вручити дитині в якості подарунка. Крейдовані листи рясно прикрашені реалістичними ілюстраціями Олексія Черепанова. А класичний переклад чудово адаптований для дитячого сприйняття тексту.

Chervona shiyka_8

Ернест Сетон-Томпсон, автор «Червоної Шийки», був справжнім кочівником. Він не міг терпіти великі задушливі міста. Природа, тварини, птахи, місцеві жителі гір і прерій – ось головне джерело натхнення. Це була насичена, повна пригод життя справжнього любителя гострих відчуттів в дикій природі. Не дивлячись на всю відірваність від благ цивілізації, Ернест Сетон-Томпсон дуже любив книги. І коли йому потрібна була рідкісна книга, він готовий був збирати і рубати дрова сусідам, аби зібрати долар на покупку цінного видання.

Chervona shiyka_5

Написати такі пронизливі розповіді про тварин, птахів і про природу в цілому, могла тільки людина, що повністю занурилася в цю атмосферу. І Ернест Сетон-Томпсон був якраз такою людиною. За все життя письменник створив близько 40 романів, багацько наукових робіт з зоології і близько 10 тисяч наукових статей, і деякі з них отримали вищу нагороду США – золоту медаль «Еліот».

Chervona shiyka_3

Щодо книги «Червона Шийка», то в ній створена ціла біографія сімейства куріпок з милими описами буднів цих птахів. Ми побачимо як мати-куріпка займається вихованням своїх пташенят, як вчить їх пити воду зі струмка, їсти мурашині яйця, по-різному ховатися від лисиці та собаки. Поки виростуть пташенята, дорослій куріпці щодня доводиться уникати різних небезпек і вчити цьому своїх дітей.

Chervona shiyka_6

Втім, Ернест Сетон-Томпсон не міг писати інакше. В кожному оповіданні присутні невигадані повадки тваринного світу, часом навіть жорстокі, такі, як полювання. Але, як же цікаво читати такі книги! Варто відзначити, що Ернест Сетон-Томпсон був чудовим художником і картографом. Його карти досі вважаються витвором мистецтва! Він проходив на каное по 2000 миль, піднімався високо в гори і подорожував по Алясці. В ці чудові дні народжувалися нові розповіді. Дивовижна людина! Крім того, він став засновником руху бойскаутів Америки.

Шалено захоплююча і зворушлива книга «Червона Шийка» готова поїхати в ваш будинок і стати настільною книгою для вашої дитини. Замовити цю красу можна на сайті ranok.com.ua і zlatka.com.ua українською та російською мовами.

Приємних вам покупок!

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить2 коментарі to “Зворушлива історія куріпок “Червона Шийка””

  1. Victoria сказав:

    Дуже дякую за цей огляд! Я вже кілька тижнів приглядаюся до цієї книги – бракувало тільки побачити, що там всередині 🙂 Зараз почала читати сину оповідання Сетона-Томпсона (“доросла” книжка майже без картинок з тваринної серії КСД) – твори цікаві, але там багато жорстоких моментів. Полювання, смерті і все таке. Натуралістично. Тому я вже засумнівалася, чи купувати Червону Шийку. Скажіть, будь ласка, чи багато жорстокості у цій книзі?

    • admin сказав:

      Доброго дня, Вікторія. Дякуємо за проявлений інтерес до чудової книги “Червона Шийка”. Як бачите, в книзі досить реалістичні ілюстрації, максимально наближені до природи. Але кривавих сцен в книзі немає. Видавець запевняє, що цю книгу можна сміливо читати дитині від 3-х років.

Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet