Чудова вишивка в стилі Шебі шик

Ну і як же без вишивки? Цей вид рукоділля має по-справжньому магічні властивості. Крім естетичної функції, вишивка допомагає спокійно обміркувати події за день, намітити творчі плани і відточити свою рукодільну майстерність у різних напрямках. Досвідчені рукодільниці можуть вишивати навіть по картинці, не маючи схеми, а ось тим, хто робить перші кроки в рукоділлі, рекомендуємо красиві і функціональні набори для вишивання з нанесеним на канву малюнком. Розглянемо один з таких наборів.

art-004114_1

Це прекрасний варіант для дівчат, які дуже хочуть навчитися вишивати, але переживають, що їх робота буде виконана неакуратно. Дівчатка, не варто хвилюватися! Малюнок картини нанесений на високоміцне полотно з перфорацією для вишивальних стібків. У наборі є кольорові нитки (органайзері на 8 кольорів), рамка, болти-шурупи, шпагат для з’єднання деталей і декору, вишивальна голка, інструкція.

art-004114_3

Ми взяли набір для вишивання «Фрукти. Полуниця» для наочної презентації. Полотнина з нанесеним малюнком зручна, та не з’їжджає під час роботи і малюнок завжди виходить рівним, як у професійних вишивальниць. Навіть п’яльця не потрібні! Прекрасний варіант для дітей середнього шкільного віку і старше.

art-004114_2

Скористатися набором для вишивання «Фрукти. Полуниця» та іншими вишивками з цієї серії можна по-різному — вишити картину самостійно і повісити у себе в кімнаті; вишити картину і подарувати готову роботу близькій людині; подарувати запечатаний набір. Готові картини в стилі «Шебі шик» чудово прикрасять дівочу кімнату або кухню. Головне, не боятися і почати вишивати — тут складно щось зіпсувати — картини виходять завжди! Замовлення ви можете оформити, перейшовши за посиланням ТУТ. Відправлення здійснюються кожен день в будь-яку точку України та за її межі. Приємних та корисних покупок, друзі!

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet