Чудові пригоди в паралельному часовому світі

Складно описати одним оглядом всі книги про чарівний світ Наталії Щерби. Однак постараємося знайти відповідні слова.

Книги Наталії Щерби із серії «Часодії» призначені для юних читачів віком від 10 років і старше. Батьки, які знайшли в собі сміливість прочитати хоча б одну дитячу книгу з цієї серії, не пошкодували про витрачений час. Захоплюючий стрункий сюжет, логічні переходи від однієї сюжетної лінії до іншої, безліч захоплюючих переплетінь у відносинах героїв – все це досить «смачно» подано під гарною обкладинкою, на якісному щільному папері.

А що ж автор? Наталія Щерба – молодий письменник, який проживає в Івано-Франківську. Натхнення для своїх ідей Наталія черпає з природи, яка рясніє на Карпатських просторах. Написати книгу про паралельний часовий світ Наталія хотіла давно, оскільки з дитинства думала, що в настінних годинниках живуть маленькі феї, які доглядають за годинниковим механізмом, протираючи ганчіркою пил з шестерень. До популярної саги про Часодіїв Наталія писала фантастичні книги і розповіді про відьом, чаклунство і пригоди. А в 2010 році автор виграла гранд-прі конкурсу «Нова дитяча книга» з книгою «Часовий ключ для Василини» … ось тут-то і почалася цікава бурхлива робота над першою і наступними книгами серії «Часодії».

Спочатку автор планувала написати одну книгу, потім зупинилася на трилогії. Ніхто не очікував такого успіху, тому вона плавно переросла в дитячий книжковий серіал, що складається з шести томів цієї чудової історії. Наталія завершила роботу над серією довгоочікуваною шостою книгою «Часодії. Часова битва», в якій ми дізнаємося, на чиєму ж боці самий Час!

Наталія Щерба не збирається зупинятися на досягнутому. Після виходу заключної книги, в інтерв’ю вона згадала про сюрприз для шанувальників саги «Часодії». Будемо чекати з нетерпінням нових літературних звершень! А про дитячі книжкові новинки дізнавайтеся на сайті Zlatka.com.ua і Ranok.com.ua.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet