Чи є життя після Гаррі Поттера?

Фурор серед книг – Велике ілюстроване видання «Гаррі Поттер і філософський камінь»!

Натисніть для детального перегляду книги

Як виявилося, велика септология має своє продовження! Ця новина стала довгоочікуваною віддушиною для багатьох поттероманів. На світ з’явилося велике кольорове ілюстроване видання «Гаррі Поттер і філософський камінь» українською мовою!

джим Кей_1Відомий молодий художник Джим Кей витратив два роки самовідданої роботи над ілюстраціями, і ось тепер ми можемо насолоджуватися цією розкішшю! Коли художника запитали, як він себе відчував, коли отримав замовлення проілюструвати «Гаррі Поттера і філософський камінь», він відповів, що був як Алладін в печері, наповненою скарбами — спочатку від щастя злетів до небес, а потім його почуття наповнилися величезною відповідальністю, адже потрібно викластися на всі 100%.

Гарри Поттер_4

Джим Кей любить все контролювати і він йде з головою в улюблену роботу! Художник настільки напружено й виснажливо працював, що йому довелося повісити над столом табличку «Це казка, придурок!». Як банально б це не звучало, але його робота почалася з читання цієї книги. За словами Джима Кея, це було необхідно для розкриття всієї глибини книги. Звичайно, в його ілюстраціях простежується гумористичні нотки, все таки «Гаррі Поттер і філософський камінь» це дитяча книга.

джим Кей_3

Оскільки всі звикли до екранних персонажів, то одним з найскладніших завдань було створення образів головного героя і його друзів. Для цього Джим Кей шукав на вулиці звичайних дітей і дорослих, яких потім просив позувати. Першим був, звичайно хлопчик, який на думку художника, був схожий на літературного Гаррі Поттера. Джим Кей насилу умовив матір хлопчика на позування для книги.

джим Кей_2

А ось створення замку Хогвартс стало найбільш трудомістким і захоплюючим завданням для Джима Кея. Це ж таке чаклунство – відтворювати величезну будівлю зі слів самої Джоан Роулінг!Тут Джим Кей виклався на всі 200%, втім, як і промальовувати вулиці міста з їхніми затишними магазинчиками і лавками.

Гарри Поттер_3

Джоан Роулінг написала сім історій про Гаррі Поттера (септологія) і у всьому світі діти з нетерпінням чекали кожну з них. Випуск та презентація кожної книги були настільки масштабними, що це обов’язково висвітлювалося в новинах, а організатори влаштовували феєричне свято і це було подією з великої літери у світі дитячої літератури. За дуже короткий час головний персонаж став настільки популярним, що навіть потрапив у книгу рекордів Гіннеса, як з продажу книг, так і по швидкості прочитання кожної нової історії! І коли вийшла заключна книга, вона побила всі рекорди. Наприклад, в перший день книга «Гаррі Поттер і фатальні мощі» у всьому світі продалася зі швидкістю 15 книг в сек. (для порівняння, «Гаррі Поттер і принц-напівкровка» – 13 книг сек.).

Гарри Поттер_2

Одним словом, велике ілюстроване видання «Гаррі Поттер і філософський камінь» має неймовірно красиві живі ілюстрації, в які ти поринаєш з головою, всім своїм єством! Стиль написання ілюстрацій до цієї книги, сам автор ще не визначив, оскільки він намагається весь час шукати і пробувати щось нове. За словами Джима Кея, він ще не вичерпав себе і на 1%, адже стільки всього цікавого можна проілюструвати змішанням різних стилів! Велике ілюстроване видання «Гаррі Поттер і філософський камінь» – унікальна книга для будь-якого читача — хлопчика, дівчинки, завзятого або початківця-поттеромана.

Гарри Поттер_7

Поспішайте поповнити бібліотеку свєї дитини унікальною новинкою з крутими і супер цікавими ілюстраціями – великим ілюстрованим виданням «Гаррі Поттер і філософський камінь»! А ми доставимо цей цінний вантаж у будь-яку точку України та за кордон!

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet