Дочка чарівниць просто має бути сильною та доброю! А ти як вважаєш?

dochka-charivnyts_1

Що може бути прекрасніше, ніж казка? Так, тільки роман-казка для підлітка. Сюжет книги дуже незвичайний – головна героїня дорослішає, проходить життєві уроки, вчиться бути сильною і людяною. Як і в кожній казці, в книзі «Дочка чарівниць» йде одвічна боротьба добра зі злом. І тільки головна героїня може змінити хід історії. Під пильною увагою чарівниць дівчинка змінюється, щоб збулося пророцтво і вона звільнила свій народ від зашморгу загарбників.

dochka-charivnyts_2

Тераковська Дорота. Письменниця

Тераковська Дорота, письменниця і журналіст за фахом, написала цю чудову книгу. Її роботи (статті, репортажі, книги) ставали бестселерами, які з задоволенням читали і дорослі, і діти. Ця людина не просто письменник. Дорота Тераковская є засновником журналу «Czas Krakowski», віце-президентом польського об’єднання журналістів і членом об’єднання польських письменників, спілки театральних авторів і композиторів. За її плечима робота редактором і публіцистом у відомих польських газетах і журналах.

dochka-charivnyts_3

Стефурак Анастасія. Ілюстратор

Книга «Дочка чарівниць» виконана в традиційному стилі. Однак, вибираючи книгу, багато читачів обов’язково звертають увагу на красиво оформлену обкладинку. Створити цей варіант обкладинки погодилася Стефурак Анастасія, графічний дизайнер. Художниці подобається працювати в техніці комп’ютерної графіки, колажу в напрямку магічного реалізму.

Красива обкладинка і цікавий сюжет — ідеальний рецепт ідеальної книжки. Приємних вам покупок!

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet