Довгоочікувана новина для фанатів серії “39 ключів”!

Шалена гонитва продовжується з новою силою!
Вийшли друком перші дві книги продовження циклу «Кехіли проти Весперів» .
Боротьба двох давніх кланів продовжується, і юним героям знову доведеться мандрувати майже усім світом для пошуку артефактів, за допомогою яких відкриваються врата Найголовнішої Таємниці…

«Операція Медуза»

13-річний Ден Кехіл і його старша сестра Емі думали, що пошуки 39 ключів — джерела могутньої сили — закінчено і вони перемогли. Емі з Деном ще ніколи так не помилялися.

Тривожні дзвінки один за одним надходять з усіх кінців світу. Членів родини Кехілів викрадає таємнича група, більш відома як Веспери. У Емі з Деном є лише кілька днів, щоб виконати небезпечне завдання, інакше їхніх ув’язнених друзів почнуть убивати по одному. Герої не знають, що насправді потрібно Весперам і як їх зупинити. Відомо тільки одне: Веспери грають, щоб виграти, і якщо вони отримають ключі… цілий світ буде їх наступним заручником.

«Королівський викуп»

Після того, як семеро членів сім’ї Кехілів було викрадено таємничою організацією Весперів, Ден та Емі поклялися знайти своїх родичів і повернути їх додому цілими і неушкодженими. Але викрадачі вимагають абсолютно немислимий викуп. У юних героїв лише кілька днів на те, щоб знайти і вкрасти старовинну мапу, якої ніхто не бачив понад півстоліття.

Юні Кехіли пустилися у карколомні пошуки, які приведуть їх до нацистів, шпигунів, Божевільного Короля і розкриття давніх таємниць всесвітньої історії.

Ціна 69,90 грн.
Формат: 130 х 185 мм, 256 с., 224 с., тверда обкладинка.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet