Друзі бувають різними

Не кожен може похвалитися тим, що у нього друг — справжній пірат, правда, на пенсії… В одному невеликому селищі жив собі колишній морський вовк. І жив він в будинку, який був побудований ним власноруч у формі корабля (все ж таки стільки років віддав піратській справі)! І всі боялися пірата, а він не боявся нікого і ні з ким не дружив… поки одного разу у нього під дверима не опинився хлопчисько.  Натисніть для перегляду книги
Смішну історію про міцну дружбу хлопчика і пірата написали Інгрід і Дітер Шуберт. Ця пара вже більше тридцяти років працюють пліч-о-пліч над створенням дитячих книг. Вони обидва ілюстратори і автори. Але хто з них чим займається? Це питання задають журналісти на протязі всього часу їх співпраці. Можна сказати, що це риторичне питання, тому що їх спільна творчість настільки тісно переплелася, що вже й не важливі ніякі ролі. Однак нам вдалося з’ясувати, що Інгрід займається більше сюжетною лінією, а Дітер – образами. Малюють вони виключно аквареллю і це дуже тонка робота! Ці талановиті люди створили таку кількість книг, починаючи ще з закінчення інституту, що багато з них отримали світове визнання і великі нагороди.

Мой друг пират_1

Наприклад, книга «Мій друг пірат» знайшла саму велику кількість своїх шанувальників у Німеччині, Франції, Скандинавії, Америці, Японії і Китаї. Інгрід і Дітер Шуберт великі трудоголіки, вони люблять свою справу і віддаються їй з усією душею! Коли починається робота над черговою книгою, вони нескінченно розмовляють про сюжет, про персонажів і їхні характери. Це триває деякий час (навіть вночі), а тільки потім вони починають робити безліч начерків, з яких вибирають самі підходящі для майбутніх ілюстрацій. І завершальний етап — створення ілюстрацій до тієї чи іншої історії. Дітер стежить за виразами облич персонажів, а Інгрід — за логікою ілюстрації.

Мой друг пират_3

Трохи цікавих фактів з особистого життя авторів:

  • перші слова Дітера були «книга» і «олівець»;
  • у сім років він намалював свою першу картину маслом;
  • Дітер дуже добре розбирається в цифрах;
  • батьки Інгрід бажали своїй доньці пов’язати життя з медициною або педагогікою;
  • перший проект створили жартома, а 14 країн одночасно захотіли видати його і це був величезний успіх!

Мой друг пират_4

Кожна книга Інгрід і Дітер Шубертов — це захоплююча подорож, особливо «Мій друг пірат» українською мовою та російською! Не пропустіть момент придбати книги, поки ваша дитина ще залишається дитиною. А ми відправимо ваше замовлення в будь-який населений пункт України. Запрошуємо скористатися так само і міжнародної доставкою.

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet