Дві нові книжки з серії «Школа Чарівніх тварин»

Shkola Charivnikh tvaryn_1

У серії «Школа Чарівніх тварин» поповнення – дві фантастичні книжки про чарівних тотемних тварин «Повний відпад!» і «Світло згасло…». Ті, хто давно мріяв прочитати продовження неймовірної історії, можуть зробити це негайно! Всі книги містять невеликі смішні ілюстрації, намальовані Ніною Дуллек. Вони відкривають секрети в цій заплутаній історії і доповнюють чарівні події, які відбуваються в книжках. Цікаво дізнатися продовження? Тоді почнемо.

Shkola Charivnikh tvaryn_2

«Школа Чарівніх тварин. Світло згасло»

Третя книга Маргіт Ауер запрошує зануритися в чергову освіжаючу пригоду. Лотерея по вибору чарівних тваринних триває. Кіт Караян і Кажаниха Євгенія знайшли своїх підопічних. Це так прикольно мати говорливого Кажана! Тепер її володар вважається найкрутішим в школі, адже ще не у всіх є тварина-друг. Як виявилося, не всі хочуть мати балакучих тварин. Однак, загадковий містер Моррісон має свої грандіозні плани на цей рахунок – у кожної дитини має бути тотемна тварина. Воно буде вірним другом і розумним порадником з неймовірним почуттям гумору. Найголовніше попереду, коли буде проходити Ніч читання. Саме там діти і тварини пройдуть перевірку … Це безпечно, запитаєте ви? Чарівні тварини повинні вберегти свого підопічного від жахливого підвалу. А чи зможуть вони це зробити? Не будемо розкривати всі карти… Дивовижні пригоди чекають на вас у цій книзі.

Shkola Charivnikh tvaryn_3

«Школа Чарівніх тварин. Повний відпад!»

Четверта книга німецької письменниці розповідає про конфлікт в класі. Вчинки Сіласа не надто гарні. Цього хлопчика недолюблюють навіть в його власному класі і це зрозуміло. Він неповажно ставиться до вчительки, ображає учнів та їх тварин, ала так не пинно бути! Всі дуже хочуть дізнатися, що за тварина попадеться Сіласу. Може бридкий павук-птахоїд, а може слизький слимак. А одного разу вчителька міс Корнфілд застала його за дуже поганим вчинком. В результаті, Сіласу дістається крокодил Рік з неприємним запахом з пащі. Весь клас відправляється в поїздку, а Сілас бере свого крокодила з собою. Що принесе їм ця поїздка? Давайте дізнаємося, може це зовсім не покарання, а нагорода?

ch682003u_04

Чарівні тварини знаходяться на різних континентах світу і чекають, коли приїде містер Моррісон і забере їх. Наприклад, хамелеон Каспар родом з Мадагаскару, а пінгвін Юрій – з далекої Півночі. Але найголовніше зовсім не те, звідки ти приїхав, а куди ти прямуєш. Книги про чарівних тварин продаються по всьому світу. Видавництво «Ранок» випустило серію книг «Школа Чарівніх тварин» для українських читачів. Приємна папір молочного кольору, від якої не втомлюються очі, і великий шрифт, сподобаються всім без винятку.

Приємного читання!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet