Дитина, що не хотіла дорослішати

Шотландія — дивовижна країна! Це прекрасна земля королів, замків і єдинорогів. Але найцікавіше ось це— в ній народилася популярна казка про хлопчика, який не хотів дорослішати! Історія про Пітера Пена заполонила серця мільйонів хлопчаків та дівчат з усього світу! Книга «Пітер Пен» є новинкою у видавництві «Ранок», але вона вже встигла взяти участь у літературному конкурсі і завоювати головну нагороду — премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературний вклад для дітей та юнацтва. Ілюстрував книгу відомий художник Іван Кравець. Його образи досить комічні і водночас рідні серцю. Коли гортаєш книгу, таке враження, що вона була у тебе завжди… І це почуття не випадково — книга посіла перше місце за унікальне художнє оформлення книг для дітей!

Автор цієї повісті народився в Шотландії і огорнув свій твір містичною загадковістю і невловимими чарами. Джеймс Метью Баррі став відомим всьому світу дякуючи написаній їм казці «Пітер Пен», хоча в нього було багато інших творів – мелодрам, любовних романів, психологічних та біографічних нарисів про свою сім’ю. Джеймс Баррі запам’ятався не тільки цим, – він мав безліч нагород і став президентом «Товариства літераторів»! Але найбільше досягнення пов’язано саме з твором «Пітер Пен». Автор захотів передати всі права одній дитячій лікарні і вказав це у своєму заповіті. Після закінчення п’ятдесяти років «термін придатності» прав на користування коштами від продажу твору був на межі, але органи влади прийняли закон і «Пітер Пен» став надбанням країни. І тепер та сама дитяча лікарня буде отримувати кошти від «Пітера Пена» довічно.

Безліч фільмів і мультфільмів було поставлено за однойменним твором про Пітера Пена, але ніщо не зрівняється з книгою, яку Джеймс Баррі з таким трепетом і любов’ю написав. Прототипом головного героя став малюк Майк (дитина подруги автора), який в свої 4 роки дебютував у п’єсі про Пітера Пена.

У цій чудовій книзі розповідається про веселого хлопчика який вміє літати, мешкає на чарівному острові і у нього є подруга-фея, яку звуть Дінь-Дінь… Пітер Пен живе у вигаданій країні Неверленді і іноді з’являється в нашому реальному світі.

Про його знайомство зі справжніми дітьми, польот на острів, погоню та пригоди можна прочитати і побачити в подарунковому виданні від видавництва «Ранок». Неймовірні душевні ілюстрації роблять повість ще насиченішою, а приємна вартість здивує багатьох батьків. Нехай ваші діти ще побудуть трохи в дитинстві, поринуть в чарівний світ книги, наповнений феями і піратами, де добро завжди перемагає зло, а зрада меркне перед відвагою смішного хлопчиська.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet