Вже зовсім скоро таємниці Всесвіту стануть доступні всім дітям

lola_George_1

Космос приховує в собі великі таємниці, але дещо нам все-таки стало відомо. Ми знаємо безліч планет, здалеку ми бачили Чумацький шлях, кожен рік ми можемо спостерігати падаючі зірки, а сонце і місяць настільки природні в нашому житті, що часом ми про них навіть не замислюємося. На цій планеті живе одна людина, яка стала вивчати космос набагато глибше, ніж інші. Це Стівен Хокінг, який разом зі своєю донькою Люсі написав книгу для дітей «Джордж і таємний ключ до Всесвіту».

lola_George_2

Стівену Хокінгу 74 роки. Він народився 8 січня 1942 року, рівно через 300 років після того, як Галілео Галілей покинув цей світ. Він настільки любить життя, її прояви і, невидимі людському оку, таємниці, що одного разу зрозумів — потрібно більше дізнатися про все на світі і розкрити таємниці людям. Стівен Хокінг не просто вчений. Його ім’ям названі самі неймовірні відкриття в галузі фізики і космології. У свій час він отримав такі престижні нагороди:

*Медаль Альберта Ейнштейна (1979)
*Премія Вольфа (1988)
*Премія принца Астурійського (1989)
*Медаль Коплі (2006)
*Премія за фундаментальну фізику (2013)

lola_George_3

Це дивовижна людина! Внаслідок своєї важкої хвороби він втратив голос і можливість рухатися. Але його друзі розробили для нього спеціальне автоматизоване крісло з вбудованим комп’ютером і синтезатором голосу, а ще прикріпили датчик, що фіксує рух єдиної робочої лицьової м’язи. За допомогою цього датчика він і керує своїм голосом, комп’ютером і кріслом. До речі, комп’ютер, що говорить, згадується в анонсований книзі.

lola_George_4

lola_George_6Люсі Хокінг, донька відомого науковця, реалізувала себе в журналістиці. Її статті розміщують у себе найвідоміші видання: «The Times», «The Daily Mail», «The Daily Telegraph». Вона також є співавтором книги «Джордж і таємний ключ до Всесвіту», яку Люсі планує зробити «багатосерійною». Крім того, є одна анімаційна компанія, яка готова зняти мульт-серіал.

lola_George_7

lola_George_8

Книга «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» була написана не випадково. Стівен Хокінг і його донька Люсі протягом кількох років проводять лекції та зустрічі, спрямовані на популяризацію наукової діяльності.

lola_George_5

А ця книга допоможе зовсім юним читачам розкрити в собі інтерес до фізики та космосу. Яскраві фотографії космічних явищ будуть цікаві всім, і дівчаткам у тому числі. А жартівливе оповідання легко донесе правильну інформацію дітям і занурить в насичене пригодами життя звичайних школярів. Сміливий хлопчик Джордж вирішив у що б то не стало витягнути свого друга з чорної діри. А справжня дружба, маса небезпечних пригод і віра в краще, допоможуть Джорджу здійснити задумане.

lola_George_9

Ми раді запропонувати вам новинку бібліотеки нашого сайту — книгу «Джордж і таємний ключ до Всесвіту». Ваше замовлення буде відправлено в обробку моментально, як тільки воно надійде до наших операторів. Ми доставляємо замовлення по всій Україні. Про міжнародну доставку, яку ми також здійснюємо, ви можете докладніше дізнатися у операторів call-центру. Приємних покупок, друзі!

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet