Джуді Муді віщує майбутнє і розкриває головну таємницю

джуді муді віщує_1

Четверта книга «Джуді Муді віщує майбутнє» розповідає про непосидюче дівчисько, яке вирішило стати ясновидицею! Її пригоди настільки захоплюючі і кумедні, що навіть дорослі мимоволі посміхаються, читаючи своїм дітям чергову історію. Отже, ясновидіння… Вона вважає себе великим пророком сучасності і готується зробити найбільше викриття. Але ніхто їй не вірить. Скажіть, ну як можна вірити цьому «бісеняті»? Хіба що трошки прислухатися. Але що це буде? Що за передбачення готує нам Джуді? І який артефакт допоможе зробити їй це?

джуді муді віщує_2

Ця книга розкриває нові таланти, захоплення і настрої Джуді Муді. Вона вперта, і ця ключова якість допоможе в досягненні її мети. Якраз сьогодні вона хоче отримати заповітний приз, упакований в одну з мільйонів коробок з кукурудзяними пластівцями. Перед Джуді неймовірно складне завдання, але її не зупинити: три коробки кукурудзяних пластівців вже освоєні, попереду ще три. Але це того варто — довгоочікуваний приз дістається Джуді!

джуді муді віщує_3

З чарівним перснем, який опинився в тій коробці, можна передбачати будь що. Він змінює колір в залежності від настрою. Потрібно лише прислухатися до себе і бути відкритою до людей. Разом з перснем Джуді отримує дещо чудове. Коли перстень змінює колір на червоний, вона розуміє, що з’явилася любов. У четвертій книзі «Джуді Муді віщує майбутнє» ми дізнаємося про те, хто в кого закохався і як це почуття впливає на розвиток ясновидіння.

джуді муді віщує_4

Хочеться відзначити, що книга «Джуді Муді віщує майбутнє» (як і три попередні) виконана за традиційною технікою: інтегральна обкладинка (не тонка і не тверда), сторінки не склеєні, а прошиті, що дозволяє листам не розсипатися при повторному читанні. Історія надрукована на екологічно чистому папері молочного кольору, від чого очі не напружуються під час читання. Книгу можуть читати як дівчата, так і хлопці. В кожній історії розкриваються актуальні дитячі проблеми і переживання в тій манері, як це може зробити тільки Меган МакДоналд — весело та без повчань. А ми будемо чекати продовження пригод Джуді Муді, т. к. в англійській виконанні серія книг досить велика.

Приємних покупок і веселого читання!

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet