Ельфи – це маленькі діти

Щоденник ельфа_2

Весна наступає! І ця пора року зобов’язує розповісти про книгу «Щоденник ельфа». Історії про найцікавіший, складний і прекрасний вік — підлітковий, коли ти вже не дитина, але ще не доросла людина. Книга не має нічого спільного з повчальними рекомендаціями від дорослих дядьків і тіток. Наталія Малетич написала про сучасних школярів, які читають ті ж книги, дивляться ті ж фільми, слухають ту музику, що і будь-яка українська дитина. У кожній історії хтось обов’язково впізнає себе. А хтось побачить, як вирішити проблеми, які виникають після 11 років.

Автор Наталка Малетич пише про те, що діти — це ельфи на Землі. Дорослі — теж діти, які під тягарем життєвих проблем забули ельфійські відчуття. Сама письменниця родом з красивого старовинного міста Львова. Зараз вона працює у «Видавництві Старого Лева». Наталка не тільки редагує тексти інших письменників, але й сама є автором і співавтором кількох книг. До того ж, Наталка Малетич переклала з польської книгу Мар’яна Орлоня «Остання пригода детектива Носика».

Без имени-1

Наталка Малетич в минулому була журналісткою. В одному з інтерв’ю вона сказала, що стала писати казки коли народилася її донька Вікторія – її перший читач, критик і натхненник. Письменниця вважає, що читати — це як дихати, адже без книги життя було б нудним, блідою і безрадісною низкою сірих днів. Для дитини найкращий подарунок — це книга, а не іграшки-дрібнички. Книжка повинна викликати приємні і яскраві почуття, тому і її казки теж вийшли в світ. Письменниця постійно веде літературні вечори для дітей в школах, бібліотеках і книгарнях.

Без имени-2

За відгуками читачів, від книги «Щоденник ельфа» неможливо відірватися, поки не дочитаешь до кінця! Ти занурюєшся у вигаданий світ з легкістю, тому що герої книги слухають Вакарчука, на шкільних уроках так само, як і в звичайному житті, пишуть самостійні з математики, а любов іноді також буває зла. Книга виконана в твердій обкладинці, а візуальний ряд доповнюють легкі тематичні ілюстрації. Не будемо розкривати всі карти, але дещо доведеться сказати… Діти мають прозорі, майже невидимі крила. Вони повинні зміцніти для польоту в дорослому житті. Тому доводиться проходити і через невдачі, бо так загартовується характер. Але найголовніше — пам’ятати, що потрібно залишатися Людиною в будь-якій ситуації!

Приємних покупок і цікавого читання!

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet