Дівоче читання. Енн із садиби “Зелені дахи”

Зелені дахи_1

Справа була в Новій Шотландії, наприкінці 19 сторіччя. Жили-були собі брат і сестра, Метью і Марілла Катберти на фермі “Зелені дахи”. Вони жили досить давно, але кожен з них так і не створив сім’ю. У них був великий будинок, чудовий сад і господарство – справжня ферма. За збігом обставин у них в будинку з’являється не хлопчик з дитячого будинку, як вони планували, а дівчинка – мила дівчинка, яка так не любила свою зовнішність, що соромилася своїх руденьких кісок і носика, засіяного веснянками.

Зелені дахи_5
Зелені дахи_8«Енн із садиби “Зелені дахи”» – перший роман письменниці Люсі-Мод Монтгомері. Він настільки припав до душі всім читачам, що його неодноразово екранізували, не дивлячись на те, що роман надрукували у 1908 році. Автор взяла за основу сюжету свої дитячі спогади, тому головна героїня вийшла така зрозуміла, трепетна, цікава, що навіть Марк Твен сказав про неї так: «Я не знаю ще найбільш такої зворушливої й чарівної дитини в художній літературі з часів безсмертної Аліси!».

Зелені дахи_9

фільм у стилі Аніме

Люсі-Мод Монтгомері не зупинилася на цій книзі. Протягом тридцяти років вона пише продовження, де її головна героїня дорослішає, як і вона сама.

Зелені дахи_10

кадр із фільму “Енн із Зелених дахів”

В останній книзі Енн переживає свої життєві події, коли їй від 34 до 40 років. У подальших своїх книгах Люсі-Мод Монтгомері описує життя дітей Енн, а головній героїні на той момент виконується від 40 до 70 років.

Зелені дахи_7

Популярність автора та її книжок про дівчинку Енн дійсно велика, особливо в Канаді. Адже там досі стоїть ферма “Зелені дахи”, яку офіційно вважають історичною цінністю.

Зелені дахи_6

Ця ферма включена в усі туристичні маршрути, а ім’я автора постійно звучить у розповідях екскурсоводів. Туристам завжди радять відвідати один магазин, який продає шоколад… адже там купувала солодощі сама Люсі Мод!

Зелені дахи_4

Книга «Енн із садиби “Зелені дахи”» від видавництва “Ранок”, стала популярною і в Україні. Скільки дівчаток порівнюють себе з головною героїнею! Вони навчаються на цих історіях і дорослішають разом з ними. Купуючи книгу «Енн із садиби “Зелені дахи”», кожен батько може бути впевнений, що їх дівчинка отримає дуже правильну літературу — душевну, з важливими життєвими цінностями і принципами.

Зелені дахи_3

А ми, в свою чергу, допоможемо доставити ваше замовлення в будь-яку точку України, до самого порогу, якщо захочете. Про додаткову послугу з міднародної доставки ви зможете дізнатися у опеатора.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet