Фантастичний “Ковчег часу” від Марціна Щигельського

Натисніть на фото для замовлення книги

«Ковчег часу» – цікава книга про війну очима дитини. Ось так коротко можна описати дане видання. Але, одне речення опису ніяк не передасть ту думку, яку автор хотів донести до юного читача. Марцін Щигельський дуже делікатно, досить людяно і глибоко розкрив таку сильну тему. Прочитавши цю книгу, діти зрозуміють, що впоратися з життєвими труднощами допоможуть тільки надія, дружба, доброта і відданість!

Варто відзначити, що Марцін Щигельський – дитячий письменник з величезним серцем і нескінченної фантазією! Ця історія про дев’ятирічного хлопчика на ім’я Рафал. Він живе в місті Варшава в районі для євреїв, і не має друзів. Це так сумно, коли навіть неможливо запам’ятати сусідів, тому що вони занадто швидко змінюються. А ще гірше, коли не ходиш до школи і залишаєшся вдома в повній самоті, тому що твоїм рідним потрібно працювати щоб не голодувати. І все ж є одна віддушина. Це книги. Через книги Герберта Уеллса «Машина часу» в хлопчиська повністю змінюється життя. Він мріє стати мандрівником у часі.

Марцін Щигельський

Писати про війну, особливо для дітей, дуже складно, але автор блискуче впорався з цим завданням. Головний герой зустрічається з прибульцями, пізнає минуле і майбутнє, слухаючи фантастичні історії. Пригоди єврейського хлопчика стають більш небезпечними. Але врешті-решт добро має перемогти зло. Купити цю книжку хочеться навіть через обкладинку – на ній зворушлива парочка – рудий хлопчисько і милий єнот. Не дивлячись на таку важку тему, історія вийшла світлою і дуже проникливою.

Рекомендуємо «Ковчег часу» до прочитання всім – від малого до великого!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet