Гості бувають різними… навіть на мітлі

img_58711_2

Ця містична історія розповідає про Ядвігу Олізарівну, яка за сумісництвом працює Бабою Ягою. Вона відправляється на пошуки дівчинки, що б зробити з неї чаклунку. Але потрібна дівчинка не звичайна, а та, яку найбільше ображали. Перший помічник Баби Яги, чорний кіт Аристарх, допомагає їй в пошуках підходящої дитини. Прибувши в село Горобці, Баба Яга зустрічається з місцевими домовичками, які зібрали цілу картотеку на всіх дітей села. І дівчинка Таня стає кращою кандидатурою для втілення чарівного плану. «Гості на мітлі» – сучасна історія, що містить в собі чаклунство і першу закоханість, дружбу і допомогу. Ми станемо свідками котячого співу в хорі, чудесного одужання Таніної бабусі, та безліч несподіваних поворотів сюжету. Одним словом, інтрига цієї казки зберігається до самого кінця.hosti-na-mitli_2

Володимир Рутківський. Письменник

Володимир Рутківський, автор книги «Гості на мітлі», почав цікавитися літературою і писати містичні розповіді ще в шкільні роки. А почалося це захоплення з такого випадку: у своєму селі Володимир з групою своїх шкільних товаришів знайшов залишки найдавнішого тоді українського поселення. Він вже тоді відчув, що містика і недосліджені історичні моменти розбурхують розум. Цікаві містично-історичні оповідання для дітей були написані автором ще й під враженням від міста Одеси, де він вже пів-століття працює як письменник.

hosti-na-mitli_5

Ядвіга Олезарівна і кіт Аристарх

«Гості на мітлі» – один з найбільш відомих творів автора. Цікавий факт з життя письменника говорить, що він не даремно пішов у дитячу прозу. Володимир Рутківський просто «загорівся» бажанням змусити українців пишатися минулим, навіть більш яскравим і романтичним, ніж французька чи англійська історія.

vykradach-vichnosti_3

Іва Михайлян. Ілюстратор

Титули, премії, нагороди:
Літературна премія «Звук павутинки» імені Віктора Близнеця – за кращі твори для дітей
1991 — премія імені Миколи Трублаїні
2002 — премія імені Лесі Українки за повість «Сторожова застава»
2011 — Книга року BBC за роман «Сині води»
2012 — Національна премія імені Тараса Шевченка за трилогію «Джури»

«Гості на мітлі» – той яскравий промінчик в дитячій літературі, який може подарувати тільки український автор. Кумедні образи і соковитий гумор чудово уживаються зі зрозумілим викладом сюжету. За украинїнськими стандартами книга «Гості на мітлі» Володимира Рутківського рекомендована дітям від 6 до 12 років. Але вона унікальна і не має віку — її цікаво прочитати і дітям, і їх батькам.

Приємних покупок і затишного читання!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet