«Хрангели» і «Вартові добра» на стражі порядку

hranhelyi_1

В цьому книжковому дуеті мова піде про містичних істот, що звуться Хрангелами. Хрангел є у кожного. Він оберігає душу дитини і приходить на допомогу, коли їй сумно і самотньо, коли немає можливості відчути турботу батьків. А сьогодні Світ стурбований тим, що по всій планеті пройшовся вірус агресії серед дітей! Відважні Хрангели стають на захист опікуваних ними дітей. Вони вступають в боротьбу з Темнонами. Їм потрібно негайно припинити жорстокість, посіяну темними силами в дитячих душах. Зло переможене, але не до кінця. Воно зачаїлося і чекає своєї години. У другій книзі «Вартові добра» ми побачимо продовження одвічної боротьби Добра і Зла, майстерно описану Нікою Ининой.

В одному з інтерв’ю київська письменниця поділилася своїми спогадами про те, як ще у шкільні роки вона писала вірші і невеликі розповіді. Її мама до цих пір дбайливо зберігає всі її творчі «починання». Історія про Хрангелів виникла не випадково. Ніка Ініна впевнена, що вони дійсно існують. Спілкуючись з багатьма людьми, письменниця провела паралель між усіма розказаними історіями, і зробила висновок: вищі сили люблять нас і оберігають кожного від всього поганого, що може статися. А в книгах ангели такі самі, як і люди — в них є свої звички та характер, як у людей. Тільки крила видають, що вони не прості істоти.

hranhelyi_forchunya_2

Створюючи книгу «Хрангели» і «Вартові добра», Ніка усіма можливими способами приручала натхнення. Є такі епізоди, над якими вона особливо і не працювала — таке враження, що якась дивна сила допомагала видавати речння за реченням, як гарячі пиріжки. А іноді доводилося просиджувати годинами над однією думкою, щоб правильно сформулювати й надати їй відповідну форму. Тому, невелике відволікання (миття посуду або чашка ароматного чаю) допомагало атвору «перезавантажитися» і знову взятися за роботу.

Один день з життя Ніки Ининой.

Письменник — це така ж людина, як і всі інші, — запевняє Ніка Ініна. Її робота полягає в тому, що вона по крупицях створює вигаданий світ, в якому сама потім живе, поки не закінчить книгу. Найцікавіше, це коли в реальному житті трапляються ті ж події, що і в книзі, або зустрічаються люди, точнісінько схожі на фантастичних героїв. Є у авторки і особливий ритуал, і місце сили — це куточок за столом біля вікна. Домашні вже звикли, що Ніку краще не чіпати, коли вона там розмістилася з ноутбуком. Це означає одне — робота кипить!

Випустивши книги у світ, письменниця відчула справжнє щастя. А усвідомлення того, що написані нею книги роблять когось щасливим, приносить їй величезну радість. І якщо можна було б цю радість зважити, то всі ваги світу зламалися б від її масштабів. Такі книги, як «Хрангели» і «Вартові добра» потрібно читати і дорослим, бо там підіймаються зовсім не дитячі проблеми!

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet