Історія, перевірена часом!

Виявляється, магія присутня в усьому, що нас оточує! Тетяна і не підозрювала, що отримана у спадок стара скриня, таїть в собі неймовірну магічну силу! Довелося з цим не тільки співіснувати, але й набиратися розуму. Тетяна починає ходити у спеціальну школу чарівницької майстерності. Адже скриня — це тільки початок шляху. Потрібно не тільки вміти чаклувати і зачаровувати, але й відбиватися від ворогів, а їх зібралося ой як немало!

Наталія Щерба, українська письменниця, дала друге життя своїм першим книгам. Тепер ця трилогія називається «Чароділ». Перша частина розповідає про чарівний браслет, який головна героїня отримує разом з іншим скарбом від своєї старої бабусі. На Тетяну чекає чимало пригод в ролі відьми, а випробування звичайно ж додаються в комплекті. У другій частині Тетяна потрапляє в Чароділ, де неймовірні події занурюють прямо з головою, і де опиниться головна героїня — не знає ніхто. А остання частина трилогії пропонує Тетяні вирішити головоломку, знайти Златоград і врятувати реальний світ.

Найцікавіший зміст і гідне оформлення роблять цю трилогію такою, що її хочеться придбати і в подарунок, і для себе! Рекомендуємо почитати дітям і дорослим, адже Наталія Щерба так захоплююче пише, що задоволення отримають навіть ті, хто ніколи не читав фентезі. Дія історії відбувається не десь «за тридев’ять земель», а в нашій рідній Україні, а саме – в Карпатах! Це місце унікальне — там живе сама авторка, живуть її герої і відбуваються дива на кожному кроці!

Ці чудові книги ми відправляємо по всій Україні та за її межі! Поспішайте дізнатися саму цікаву історію, перевірену часом!

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet