Ізабель Абеді

Ізабель АбедіЖила-була маленька дівчинка … яка постійно мріяла днем ​​і не могла заснути ночами. Читати вночі їй не дозволяли, тому вона сама собі вигадувала історії. Цією маленькою дівчинкою була Ізабель Абеді.

Вона народилася в 1967 році в Мюнхені. Її дитинство пройшло в Дюссельдорфі, де вона закінчила школу. У сні Ізабель завжди подорожувала по всьому світу, як цирковий артист. І після закінчення школи вона дійсно вирушила у подорож до Лос-Анджелесу, для проходження стажування з кіновиробництва.

У Гамбурзі Ізабель Абеді вчилася на автора рекламних текстів. За тринадцять років роботи вона написала тексти для реклами шампуню, шоколаду, миючих засобів і дорогих ручок.

Зі своїм чоловіком Едуардо – музикантом з Бразилії, вона познайомилася в Гамбурзі. Спочатку вони жили утрьох – Ізабель, Едуардо і його дочка Інаі, а потім в їхній сім’ї народилася ще одна дівчинка – Софія.

Так само, як і мамі, Софії було важко заснути вночі, тому Ізабель розповідала їй історії які колись давно вигадала – так народилася перша книга, а потім ще одна і ще…

Зараз Ізабель Абеді письменниця, і коли вона не може заснути ночами – пише нові історії, які тим часом подорожують по всьому світу.

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet