STOP комп’ютерним іграм. Актуальна «Казка про втрачений час»

img_59001_2

Пам’ятаєте приказку російською мовою: «Делу — время, потехе — час»? Це не порожні слова! Адже єдине, що повернути не можна – це час. Він біжить, як пісок крізь пальці, і кожна хвилина повинна бути використана нами з розумом. А ті, хто витрачає час даремно, навіть і не помітять, як бистро постаріють. Напевно, саме цю думку хотів донести до юного читача автор сучасної «Казки про втрачений час» Євген Шварц.

kazka-pro-vtrachenyj-chas_5

Євген Шварц, автор цієї містичної казки, прожив досить активно, цікаво і насичено своє життя. За фахом він був юристом, але театр і книги цікавили його більше юридичної практики. Тому, через деякий час, він починає працювати в театральному колективі в якості актора, і змінює професію для того, що б знайти своє місце в житті. Він був продавцем книг, секретарем у Чуковського, писав для Донецької газети «Кочегарка», випускав до неї додаток «Забой», а в одному з номерів дитячого альманаху «Воробей» з’явилася його перша казка. Після успішного дебюту Євген став постійним автором дитячих журналів «Ёж» і «Чиж». Потрібно сказати, що він був неймовірно цікавим оповідачем і імпровізатором. Може тому йому легко вдавалося писати дитячі казки, які ставали популярними. Безліч казок Євгена Шварца досі живуть на театральних підмостках, а деякі історії навіть екранізовані.

kazka-pro-vtrachenyj-chas_2

Євген Шварц

«Казка про втрачений час» написана для дітей, хоча, деяким батькам теж не завадило б її почитати і згадати свої шкільні роки. Насправді, ця історія просякнута цінними думками, але вона не вантажить своєю мораллю. Казку дуже легко і цікаво читати, особливо, якщо дитина на канікулах. «Казка про втрачений час» розповідає про чотирьох лиходіїв, які володіють чарівними силами, і хочуть повернути собі молодість. Але для того щоб це зробити, їм потрібно знайти тих, хто манує свій час. Вони знаходять школярів-ледарів і наводять на них свої чари. Через чаклунські маніпуляції лиходії стають дітьми, а діти – старими. Але чаклунство можна знешкодити і зняти. Потрібно тільки до заходу сонця знайти хатину злих чарівників, взяти чарівний годинник і перевести стрілки назад.

cinematograf.net

З поняттям «час» ми стикаємося щодня і починаємо цінувати його тільки після певних ситуацій. Є навіть така притча про час: «Щоб дізнатися ціну року, запитай студента, який провалився на іспиті. Щоб дізнатися ціну місяця, запитай матір, яка народила передчасно. Щоб дізнатися ціну тиждня, запитай редактора тиждневика. Щоб дізнатися ціну години, запитай закоханого, що чекає свою кохану. Щоб дізнатися ціну хвилини, запитай того, хто запізнився на потяг. Щоб дізнатися ціну секунди, запитай того, хто втратив близьку людину в автомобільній катастрофі. Щоб дізнатися ціну однієї тисячної секунди, запитай срібного медаліста Олімпійських ігор ». Все пізнається в порівнянні, в тому числі і цінність часу.

kazka-pro-vtrachenyj-chas_4

У кожній казці Євгена Шварца, добро перемагає зло. Але це не все. Потрібно цінувати кожну хвилину, щоб надати сили добру. Містична історія «Казка про втрачений час» була написана в 1940 році, а зараз вона «звучить» неймовірно актуально, як ніколи!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet