Казка-розмальовка – ідеально для літа!

Kazka-rozmalovka_1

Милі і давно знайомі нам казки з’явилися в новому форматі — казка-розмальовка. Ідея реалізувати казки саме в такому вигляді прийшла в голову письменниці та милій жінці Валерії Манферто Де Фабіаніс. Вона адаптувала довгі казки в більш доступну і зрозумілу форму для дитячого сприйняття, а художник Фабіана Аттанасіо прикрасила сторінки книг ілюстраціями-розмальовками. Книжки-розмальовки можна взяти з собою в дорогу, на пляж і навіть в гості. Діти з задоволенням будуть розфарбовувати картинки, роблячи казки більш рідними та душевними. До серіїї увійшли такі казки: «Пригоди Пінноккіо», «Питер Пен», «Білосніжка», «Чарівник країни Оз», «Аліса в Країні Чудес».

Пориньте в казковий світ і розмалюйте його на свій смак!

Kazka-rozmalovka_3

Письменник Валерія Манферто Де Фабіаніс і художник-ілюстратор з Італії Фабіана Аттанасіо втілили приголомшливу ідею! Ілюстрації – ось на що діти звертають увагу в першу чергу. У книгах серії «Казка-розмальовка» дитина самостійно створює ту колірну гамму, яка імпонує його внутрішньому світовідчуттю.

 Kazka-rozmalovka_7

У кожній книжці є ще й подарунок – велика розмальовка-постер. Бери олівці, швидше розфарбовуй і вішай на стіну! Ми дуже раді, що для юних читачів з’явилася можливість і читати, і малювати одночасно, створюючи свою яскраву історію. Химерні візерунки, в поєднанні з героями казок, дозволяють дитині відчути себе художником. Адже, в результаті виходять особливі унікальні ілюстрації.

Kazka-rozmalovka_5

Книги мають м’яку обкладинку і щільні сторінки, але розфарбовувати картинки все ж краще олівцями. Книжковий блок проклеєний і міцно спресований, тому книжка добре відкривається, малюнок на розворотах не з’їжджає, а листи не випадають при багаторазовому користуванні. Книжки із серії «Казка-розмальовка» мають відмінний ефект арт-терапії. Якщо дитина (або доросла людина) відчуває в кінці дня якусь тривожність і не може заснути, найкраща «таблетка» – розфарбовування.

Kazka-rozmalovka_2

Поспішайте повісті канікули з користю і задоволенням. Ці чудові казки-розмальовки з радістю поїдуть до своїх юних покупців для того, щоб стати найулюбленішими книжками на літо.

Кольорові олівці вам на допомогу, дорогі друзі.
І приємних покупок!

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet