Новинка від видавництва “Ранок”! Казочки братів Грімм про Білосніжку, Біляночку та Зоряночку

Казки Братів Грімм_1

А ми знову отримали новиночку і хочемо зробити повний огляд цієї чудовою книжки. Казки Братів Грімм «Білосніжка і сім гномів. Біляночка та Зоряночка» відомі юним читачам по всьому світу. Україна – не виняток. Видавництво «Ранок», наш друг і партнер, поспішає порадувати черговим виданням казок Братів Грімм українською та російською мовами. Сучасне оформлення, свіжі образи в ілюстраціях, якісне технічне виконання (тверда обкладинка і крейдований папір) і маса інших достоїнств говорять про гідного видавця. Книга викликає тільки позитивні емоції. Одним словом, її хочеться купити! Приєднуйтесь і придбайте улюблену дитячу класику в казках.

Казки Братів Грімм_8

Якоб та Вільгельм Грімм. Письменники

Всі ми знаємо, що Брати Грімм (Вільгельм і Якоб) відомі казкарі. Але мало хто знає, що все своє свідоме життя вони працювали над створенням першого німецького філологічного словника. Цікавий факт: у родині Грімм було всього дев’ять дітей, і коли не стало батьків, старший з них (Якоб) в одинадцятирічному віці став для всіх і батьком, і матір’ю. Він повністю утримував сім’ю, не дивлячись на свій юний вік.

Казки Братів Грімм_9

Юлія Піліпчатіна. Ілюстратор

До нової книги казок Братів Грімм увійшло два твори «Білосніжка і сім гномів» і «Біляночка та Зоряночка». Ілюстрації до цієї книги написала харківська художниця Юлія Піліпчатіна. Її малюнки наповнені сучасною свіжістю. Для цієї книги художниця обрала готичний стиль, який підкреслює глибину і сенс цих казок.

Казки Братів Грімм_2

Запитайте будь-якого дорослого, що в дитинстві було найголовніше в книжці, і ви отримаєте однозначну відповідь: МАЛЮНКИ! Не дивлячись на всілякі гаджети і телебачення, діти залишаються дітьми. У будь-якому віці вони хочуть ілюстровані книжки! Дане видання від нашого партнера можна і читати, і гортати, і розглядати, і мріяти разом з героями. Ілюстрації гармонійно вплелися в сторінки книги і стали живим втіленням казкових історій.

Казки Братів Грімм_4

Казка № 1. «Білосніжка і сім гномів» розповідає про юну принцесу Білосніжку, дуже красиву, милу і добру дівчину. Чарівне дзеркало підтверджує, що у всьому королівстві є тільки одна красуня — Білосніжка. Завдяки роззлюченій мачусі, дівчина ховається в лісовій хатинці у семи гномів. Але біда наздоганяє її і там – чаклунка підсовує довірливій дівчині отруєне яблуко, відкусивши від якого крихітний шматочок, вона впадає в летаргічний сон. Гноми не наважуються поховати Білосніжку. Тепер кришталева труна з Білосніжкою буде перебувати в печері. Ця казка зі щасливим закінченням, тому що Білосніжку знаходить гарний принц. Від його поцілунку принцеса прокидається. Молоді люди закохуються один в одного, і принц відвозить її в своє королівство, де вони живуть довго і щасливо.

Казки Братів Грімм_6

Казка № 2. «Беляночка та Зоряночка» – казка про вічну боротьбу Добра зі Злом. В одній країні жили собі дві сестрички Біляночка та Зоряночка, які отримали свої імена завдяки двом кущам троянд, що росли біля будинку. Ця історія вчить дітей допомагати один одному і своїм близьким. Крім того, в казці показано, що потрібно на зло відповідати тільки добром. Сенс криється  в приказці: «Поводься з людьми так, як хочеш щоб вони ставилися до тебе». Це казка, але ж в звичайному житті теж є скрутні обставини. А з таким мудрим підходом все обов’язково вирішиться добре. А ще, це історія про кохання … ну, куди без нього! Мрія про принца і незламна віра в краще майбутнє збуваються. Одним словом, казка виховує оптимізм і віру, що все буде добре.

Казки Братів Грімм_7

Книгу-новинку з казками Братів Грімм рекомендуємо прочитати і батькам. Нам, дорослим, доводиться вирішувати всякі складні життєві завдання, від яких псується настрій. Від цього є чарівна таблетка – казки Братів Грімм!

Приємних і корисних вам покупок!

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet