Кігтик Ковбаско та фантастичне перевтілення

Натисніть на фото для замовлення книги

Коли дитина без примушення дочитує книжку до кінця, такий твір можна вважати вдалим проектом автора. Сергій Гридін написав «Кігтика Ковбаско» для дітей середнього шкільного віку. У цій фантастичній історії автор розкрив декілька тем, що цікавлять підлітків: зайва вага, булінг (шкільне насильство серед дітей), взаємовідношення дітей і тварин. Цікаво дізнатися, що за цим стоїть? Тоді тисніть «Читайте далі» і дивіться повний огляд.

Книжка «Кігтік Ковбаско» розповідає кілька цікавих історій, в яких головною дійовою особою є рудий кіт Ковбаско. Кіт та його господар Олежка фантастичним чином міняються тілами. Тепер хлопчикові потрібно пізнати всі премудрості котячого життя, а коту доведеться піти в школу. Кожна глава досить цікава і захоплює увагу читача, не даючи йому передчасно закрити книжку. Люди і коти чимось схожі і мають ті ж самі проблеми… наприклад, зайву вагу. Варто було б задуматися над здоровим способом життя. Візьмемо, наприклад, кота: він може і на шторах підтягнутися, як на турніку, і зайнятися спортивними стрибками… з шафи на ліжко. Кіт Ковбаско навіть зайву їжу спускає в унітаз, коли ніхто не бачить. Його господар Олежик обожнює вчитися і зовсім не любить фізкультуру. А як відомо, в школі не дуже-то поважають пухких товстунів. Ось і Олег постійно отримує порцію принижень не тільки від однокласників, а й від старшокласників.

Сергій Гридін. Автор книжки «Кігтік Ковбаско»

Кіт Ковбаско часто замислюється над несправедливим життям. Чому це винен кіт, якщо випадково розбилася ваза? Абсолютно не зрозуміло ставлення людини до кота! А якщо забруднилися лапи, а потім і весь будинок, теж винен кіт? Виникають питання глобального масштабу – як змінити світ і привчити людину шанобливо ставитися до роду котячого. Сюжет книжки доволі динамічний, цікавий, не затягнутий. Автору вдалося «зачепити» юного читача добротним українським словом. Крім класичних мовних зворотів, Сергій Гридін вживає і малознайомі українські слова. Вони дивні, але дуже точно передають настрій героїв. Читаючи «Кігтік Ковбаско» проти ночі, просто неможливо заснути. А це головна нагорода для автора. Не кожна дитяча книжка може похвалитися такою захоплюючою подачею матеріалу!

Приємного зимового читання і вдалого дня, дорогі наші!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet