Книга, в якій живуть секрети

Здавалося б, що може бути цікавим у повсякденному житті норвезької дівчинки-підлітка? Звичайні будні, школа, мама-тато, почуття першої любові… загалом, для дорослого — нічого особливого. Але, як не дивно, українських дівчаток-підлітків цікавлять ті ж проблеми, що і головну героїню повісті. Тому книга має величезний успіх не тільки в Норвегії, а і у нас в країні!

Книгу «Абсолютно нецілована» написала одна норвезька авторка, яка вважає, що для дівчаток ніжного віку писати дуже важливо, тому що все в цьому житті вони переживають вперше: любов, розлуку, зраду, поцілунок. Ніна Елізабет Грентведт не тільки написала цікаву історію-щоденник, але і оформила її своїми малюнками, адже вона ще й професійний ілюстратор. Свого часу вона вивчала графічний дизайн в Інституті Дитячої Книги в Норвегії, потім вивчення дитячої і підліткової літератури не пройшло дарма – через деякий час вона спробувала себе у ролі автора. І ви знаєте, книги Ніни Елізабет Грентведт мають великий успіх не лише на батьківщині, але і в країнах Європи.

Натисніть для перегляду книги

Погодьтеся, цікаво читати не просто книгу, а реальні історії в чиємусь щоденнику. «Абсолютно нецілована» ідеальна книжка для допитливих дівчат і вона оригінальна виключно в паперовому вигляді. Ілюстрації імітують справжній щоденник, а текст дуже легко читається, тому що його переклала на українську мову справжній професіонал — Наталя Іваничук. Тому, приємного вам читання і до зустрічі в нових оглядах!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet