Книжки для дівчат 10 років (5 клас)

Найкращім подарунком для дівчинки 10 років стануть книжки з творчості, у яких детально розповідається що можна зробити своїми руками. Також у п’ятому класі дівчинки дуже люблять читати захопливі книжки про дружбу, любов та веселі пригоди. Якщо вашій десятирічній дівчинці подобається майструвати – подаруйте їй першу книгу з рукоділля.

 

 

Серія «Чудовий світ Тома Гейтса»

Хто сказав, що читання має наганяти тяжкі хмари роздумів? Ця неймовірно смішна й харизматична серія книг говорить до підлітків їхньою мовою.
Це щоденник доброго, але трохи бешкетного хлопця Тома, який мріє створити рок-гурт, свариться із сестрою, забуває виконувати домашку… Книги показують підліткам, що вони не самотні у своїх переживаннях, а батькам допомагають краще зрозуміти дітей. А ще вони вчить ставитися до негараздів із гумором і неабияк підносить настрій кожному, хто їх читає!
► переможець численних книжкових премій;
► оригінальний формат щоденника: текст супроводжується кумедними каракулями та малюнками;
► книга настільки смішна та весела, що зацікавить навіть тих, хто зовсім не любить читати.

У серії очікуються:
► Том Гейтс. Геніальні ідеї

 
Чудовий світ
купити книгу
 
Чудові відмовки
купити книгу
 
Усе дивовижно
купити книгу

 

 

 
Школа добра і зла
купити книгу
 

У Гавалдоні всі батьки тремтять від жаху. Повертається Директор легендарної Школи Добра і Зла, щоб назавжди забрати двох дітей до світу казки. І щоразу його вибір непередбачуваний. Проте Софі, білявка у рожевому платті і кришталевих туфлях, упевнена, що вона буде обрана для Школи Добра.
Та й на місце майбутньої злої чаклунки вже обране дитя — Агата. Чорні сукні, думки про смерть і неприязність до всіх — хіба ці якості не прямий квиток до Школи Зла? Але все сталося не так, як гадалося: долі дівчат помінялися місцями. Можливо, це підказка для відгадування загадки, ким Софі та Агата є насправді?
Переклад з англійської Т. В. Марунич.
 

 

 

 

 
Місто тисячі дверей
купити книгу
 

Чарівний світ – зовсім поруч, потрібно лише знайти туди шлях. Хлопчик на ім’я Юхимко знайшов заповітні Двері, намальовані чарівним Пензлем, і потрапив до фантастичного міста Охи. Але грізному Поряднику не до вподоби яскраві фарби чудового світу, лиходій прагнув перефарбувати його в тьмяний сірий колір… Чи вдасться Юхимові врятувати жителів Охи?

 

 

 

 

Серія «Світовид»
Серія книжок для дітей та підлітків, яка зібрала в собі книги відомі по всьому світу! Від давньогрецьких міфів до таємничої розповіді про вершника без голови. У цій серії ви знайдете все, що зможе зацікавити юного читача та подарувати йому незабутні хвилини захоплення книгою. Яскраві подарункові видання з золотим тисненням ідеально прикрасять книжкові полиці і стануть справжньою родзинкою вашої бібліотеки!

 
Три мушкетери

21купити книгу
 
Звіробій

1купити книгу
 
15-річний капітан
1купити книгу
 
20000 льє під водою
1купити книгу

 

 

 

 
Часолист. Блокнот
1
купити книгу
 
Неймовірно гарний записник для прихильників серії книг Часодії! В нього ви зможете записувати ваші тайні бажання та думки. Сторінки записника зроблені з щільного паперу, який прослужить не один рік. На другій обкладинці є кишенька для зберігання маленьких таємниць.
 

 

 

 

 

 
Остання пригода детектива Носика
1
купити книгу
 
Амвросій Носик — детектив, а Куба — його пес і найкращий друг. Пан Носик гадає, що насолоджуватиметься на пенсії спокоєм, читаючи ранкові газети і пораючись у садку, але раптом у Містечку стається дивна крадіжка. Викрити злодія — справа не з легких, але Носик і Куба труднощів не бояться… «Остання пригода детектива Носика» може стати першою книжкою, яка познайомить тебе із захопливим детективним жанром.
 

 

 

 

 

 
Гості на мітлі
1
купити книгу
 
Стара відьма разом зі своїм слугою, чаклунським котом Аристархом, отримала відрядження з Лисої гори. Вона має прилетіти до рідного села, де ще малою зазнала безліч принижень та образ, щоб викрасти якусь дівчинку для того, щоб зробити її своєю ученицею. Спочатку страшні посланці навіть перевиконують план…
 

 

 

 

 

 
Король Матіуш Перший
r136024u купити книгу
 

Казка «Король Матіуш Перший» розповідає про восьмилітнього хлопчика, якому доля готувала найсильнішу випробу – залишити дитячі забави і керувати величезним королівством. Теперь, заняв трон, він мріє тільки про одне – зробити життя свого народу кращим. Але, чи легка ця задача? І що може відчути дитина, що виконує зовсім не дитячі обов’язки?

 

 

 

 

Серия «Удивительные личности для детей»

Это уникальный проект для качественного досуга родителей и детей. Книги серии написаны в увлекательной и доступной форме, что делает сам процесс чтения не скучным и полезным. Главные герои книг – знаменитые личности, которые добились выдающихся результатов, благодаря упорному труду и неиссякаемой вере в себя.

 
Коко Шанель

купити книгу
 
Никола Тесла

купити книгу
 
Альберт Энштейн

купити книгу
 
Блез Паскаль

купити книгу

 

 

Серія «Хрангели»

Фантастичні оповідання київської письменниці Ніки Ініної розповідають про чудових істот – хрангелів, мета яких – підтримувати, оберігати, охороняти довірених їм дітей. Навіювати їм гарні сни. Бути поруч, коли дитині боляче. Або просто сумно. Або хочеться плакати, а – нікому. Або коли в темряві ховаються якісь жахливі істоти, і навіть маму покликати немає сил …

 
Хрангели
Хрангели_1
купити книгу
 
Вартові добра
Хрангели_2
купити книгу

 

 

 
Дивовижна палеонтологія
1
купити книгу
 

Серія «Про що не розповіли підручники»
У книгах цієї серії йдеться про щось надзвичайне – археологічні відкриття, про роботу над створенням ефективного накопичувача енергіїпро, про те, як проводилися розкопки античних міст, як було розшифровано письмена і реконструйовано сім чудес світу, про еволюцію біосфери Землі, про хімічну науку, великі відкриття вчених-хіміків, загадкові факти та унікальні хімічні експерименти, про незнайому, сповнену таємниць і парадоксів хімію. Ці книги – справжній скарб для найдопитливіших.

 
Дивиовижна археологія

про що не розповіли підручники_1
купити книгу
 
Дивовижна механіка

про що не розповіли підручники_2
купити книгу


 

Серія «Артеміс Фаул»

Артеміс Фаул — хлопець-вундеркінд з Ірландії, який присвятив свій геніальний мозок кримінальним справам. Коли Артеміс дізнався, що під землею існує цивілізація міфічних істот, він одразу зрозумів, що перед ним відкрилася золота жила. Тепер його блискуча діяльність набуває зовсім іншого кольору. Але Артеміс знає про міфічний народ не так багато, як йому здається. І те, чого він не знає, може йому дуже зашкодити…

 
Артеміс Фаул
Книга 1
original
купити книгу
 
Випадок в Арктиці
Книга 2
original
купити книгу
 
Код вічності
Книга 3
original
купити книгу
 
 
Зрада Опал
Книга 4
original
купити книгу
 
 
Втрачена колонія
Книга 5
original

купити книгу
 
 
Парадокс часу
Книга 6Артеміс Фаул_6
купити книгу
 
Поклик Атлантиди
Книга 7
Артеміс Фаул_7
купити книгу
 
Останній хранитель
Книга 8
Артеміс Фаул_8
купити книгу
   

 

 

Серия «Чародол»

Наталья Щерба, как и обещала, выпустила удивительную книжную трилогию под названием «Чародол». Фантастический сюжет разворачиается не «за тридевять земель», а в нашей родной Украине! Ведь сама писательница проживает в одном из самых живописных мест нашей страны – в Карпатах. Главная героиня получила в наследство от своей бабушки браслет, а вместе с ним и колдовскую силу. Что предстоит испытать юной Татьяне? Ведь судьба перебрасывает ее из родных Карпат в Чародол. А где завтра она окажется, не известно никому… даже автору!

 
Чародольский браслет
Книга 1
1
купити книгу
 
Чародольский князь
Книга 2
1
купити книгу
 
Чародольский град
Книга 3

1
купити книгу

 

 

Серія «Класика»

Дуже пронизливі і драматичні повісті американських та канадських письменників, створених на рубежі 20 ст. Цими історіями, сповненими неймовірних поворотів долі, таємниць і майже детективних обставин, уже більше століття зачитуються діти і підлітки. І сьогодні вони хвилюють, переконують, викликають співчуття, а часом і сльози — недарма ці книги по праву увійшли в золотий фонд світової літератури для дітей.

 
Поліанна

Поліанна
купити книгу
 
Леді Джейн

Леді Джейн
купити книгу
 
Енн із садиби Зелені Дахи
Енн із садиби Зелені Дахи
купити книгу

 

 

 
Детективи в Артеку
Детективи в Артеку
купити книгу
 

Герої повісті – тендітна юна скрипалька Оленка та її друзі – Антон, Сашко і Сергій під час відпочинку у таборі на березі Чорного моря ­випадково дізнаються про таємницю захованих коштовностей славнозвісної Міледі, героїні роману про трьох мушкетерів. Уночі друзі таємно вирушають на пошуки скарбу, але потрапляють у вир захоплюючих пригод. Їм доведеться здійснити небезпечну подорож у печеру контрабандистів, а також вступити у справжній двобій з викрадачами музейних цінностей. Хто переможе в одвічному двобої зла і добра – підступність і ненависть, чи дружба?..

 

 

 
Стильна книжка для панянки
Стильна книжка для панянки
купити книгу
 

Гід по стилю та життю для молодих та стильних дівчаток! Як доречно вбратися на дискотеку, весілля, до школи, з чим носити вишиванку і як використовувати правильно аксесуари? Як додати шарму своєму образу і водночас почуватися невимушено? Чи мусять кольори торбинки та взуття бути ідентичними? Чи варто зловживати косметикою, якщо ти – дівчинка-підліток? На ці та інші дівочі запитання відомий модельєр Оксана Караванська дає відповіді у своїй «Стильній книжці для панянок». А водночас розповідає про цікавинки з історії моди та кумедні епізоди власного дитинства.

 

 

 

 

 
Книга 1
Терміново потрібен друг
Терміново потрібен друг. Том 1
купити книгу
 

Серія «Сестри-вампірки». З книг цієї серії читач дізнається про дивовижні пригоди сестер-близнят, що народилися в сім’ї звичайної жінки та справжнього вампіра! З якими труднощами зіткнулися напівкровки, живучи серед людей, як їм вдалося знайти друзів, і про багато-багато іншого (смішного і страшного!) З гумором та іронією розповідає автор цих незвичайних історій – Франциска Гейм.

 

 

 

 
Книга 2
Пограбування в музеї
Пограбування в музеї. Том 2
купити книгу
 
Книга 3
Важка місія

Важка місія. Том 3
купити книгу
 
Книга 3
Таємниця Алі Бін Шика
Таємниця Алі Бін Шика. Том 4
купити книгу

 

 
Книга 5
Канікули у Трансильванії
Канікули у Трансильванії. Том 5
купити книгу
 
Книга 6
Незвані гості

Незвані гості. Том 6
купити книгу
 
Книга 7
Майстер дракунг-фу
Майстер дракунг-фу. Том 7
купити книгу

 

 

 
Дитячий Кобзар
Дитячий Кобзар
купити книгу
 

«Дитячий Кобзар» – це не просто збірка найвідоміших віршів Тараса Шевченка, а художнє видання з яскравими ілюстраціями. Картини Марини Михайлошиної підкреслять слова Великого Кобзаря та привернуть увагу як маленьких, так і великих читачів. Тут і українське село з біленими хатами, і козак, що збирається у довгу дорогу, і, звичайно, кобзар, що на кобзі грає та пісні про славетне минуле наспівує. Подарункове видання с золотим тисненням стане чудовим подарунком для справжньго шанувальника української класики.

 

 

 

 

Ці феєричні казки є певною мірою і детективом, і пародією на детектив. Тут і легке фентезі, і дитяча «бондіана», і багато пізнавальних моментів. Злі відьми та чарівники, замки, дракони, вогняні демони… на шляху до звільнення від різних заклятть доведеться розгадати багато загадок та побороти численні перешкоди.

 
Дракони, вперед!
1
купити книгу
 
Мандрівний замок Хаула
1
купити книгу

 

 

 
Йорген + Анна = любов

1
купити книгу
 

Анна непосидюща, весела десятилітня дівчинка, яка понад усе любить таємниці, лазити по деревах і гасати на велосипеді. Та ось у її класі з’являється новачок, Йорґен, і звичний світ Анни перевертається догори дриґом, бо вона вперше в житті закохується. На її шляху стають численні суперниці, але Анна готова на все, щоб здобути прихильність Йорґена. Бо ж коли йдеться про кохання, усі засоби дозволені, хіба ні?

 

 

 

 

Серія «Читання для реготання» – так називається підбірка книг відомого англійського письменника Дремі Стронга. Творам Стронга властивий своєрідний легкий стиль, лагідний гумор, цікаві та несподівані повороти сюжету, зрозумілі для дітей смішні ситуації, у які втрапляють його персонажі. А додайте до того чуйне серце, учительську любов до дітей, активну участь у літературних подіях для юних читачів і ви отримаєте одного з найулюбленіших дитячих письменників Великобританії.
За свої твори Джеремі Стронг отримав низку нагород, він став лауреатом Дитячої книжкової нагороди від Федерації Дитячої книги Великобританії.
Книги Джеремі Стронга – не з тих, що батьки нав’язують дітям, а з тих, що діти знаходять самі. Це розмова з дітьми наодинці, й певно, що вони прислухаються до тієї розмови. Прагнете переконатися? Тоді почнемо!

 
Нові пригоди ракети
на чотирьох лапах
1
купити книгу
 
Гармидер у школі
1
купити книгу
 
Ракета на чотирьох лапах
1
купити книгу
 
Розшукується ракета на чотирьох лапах
1
купити книгу
 
Мій братик – телезірка
1
купити книгу
 
Канікули з близнятами
1
купити книгу
   

 

назад Повернутися до розділу Найкращі книги для дівчат

 

Книжки для дівчат
Зберегти
Сохранить

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet