Книжки для дівчат 11 років (6 клас)

11 років дівчатам подобається читати фантастичні історії про пригоди та кохання. Також багато часу вони починають приділяти своїм хобі. Не слід забувати, що книги для дівчинки, яка навчається у шостому класі – це не тільки розвага, але й допомога. У книжках одинядцятирічна дівчинка може знайти відповіді на питання які зараз її дуже турбують: про стосунки, школу, друзів.

 

 

 
Кігтик Ковбаско
купити книгу
 

П’ятикласникові Олегові життя власного кота Кігтика Ковбаска здається мало не щастям – їж, гуляй і вилежуйся, скільки влізе. Проте одного ранку хлопцеві доведеться прокинутися… котом. А Ковбаскові – піти до школи замість свого господаря. Якими пригодами обернулося це дивне перетворення – читайте у новій книзі Сергія Гридіна.

 

 

 

 

 
Пушкин
Александр Сергеевич. Избранное
купити книгу
 

Сколько бы любители поэзии ни перечитывали А. Пушкина, они по-прежнему будут удивляться неувядаемой свежести и привлекательности его произведений, веселости, иронии, мудрости их творца. Перед тобой, читатель, книга, которая еще раз напомнит тебе, что произведения гения – это бесценный дар. И прав Ж. Лабрюер в том, что «достойно принимает дар лишь тот, кто испытывает при этом не менее возвышенную радость, чем даритель».

 

 

 

 

 
Міста-примари
купити книгу
 

Книга «Міста-примари» з серії «Поза сторінками підручника» призначена для школярів, які прагнуть знати більше, ніж подає шкільна програма. Тут вони знайдуть цікаву інформацію про міста, які зникли багато років тому, або такі, які існують до цих пір, але кинуті мешканцями і приречені на зникнення.
Перевагою книги є те, що вона містить корисний матеріал в доступній формі, який стане в нагоді допитливим учням. З книги можна почерпнути знання з історії та географії, дізнатися неймовірні археологічні знахідки, разом з відомим вченими проаналізувати, чому ці міста стали «примарами».

 

 

 

Книги Олександра Волкова
Серія найкрасивіших книг з дивовижними історіями порадує дівчаток своїми захоплюючими сюжетами. Їх можна читати на шкільній перерві, в метро, в машині, на морі, в дощову погоду, перед сном і навіть на канікулах. Кожна книга прекрасно виглядає і стане чудовим доповненням до домашньої позакласної бібліотеки.

 
Вогняний бог Марранів
1
купити книгу
 
Жовтий туман
1
купити книгу
 
Таємниця покинутого замку
1

купити книгу
 
Сім підземних королів
1
купити книгу

 

 

 
Чародольский браслет
книга 1
1
купити книгу
 

Цикл фентези “Чародол” от Натальи Щербы
Татьяна унаследовала от прабабки не только волшебный браслет, но и колдовскую силу. И начинается у нее новая жизнь! Неожиданное наследство вовлекает героиню в череду невероятных событий, которые начинаются в Карпатах, продолжаются в загадочном Чародоле, а где закончатся – об этом, возможно, не знает и сама Наталья Щерба.

 
Чародольский князь
книга 2
1
купити книгу
 
Чародольский град
книга 2
1
купити книгу

 

 

 
Вождь краснокожих
original20купити книгу
 

В издание вошли лучшие рассказы любимого всеми американского писателя О. Генри. Каждая история захватывает сюжетом, правдивостью характеров героев и глубоким философским смыслом.

 

 

 

Серия «Антистресс-блокноты»

Серия чудесных блокнотов с контурами для рисования порадует девчонок своими новыми сюжетами. Авторы постарались и для каждого темперамента подобрали рисунки под настроение. А раскрашивать их можно на природе, на перемене между уроками, в саду и парке, в метро или даже в путешествиях.

 

 
Для нежной и удивительной
Антистресс-блокнот. Для нежной и удивительной
купити книгу
 
Для талантливой и смелой

Антистресс-блокнот. Для талантливой и смелой
купити книгу
 
Для творческой и креативной
Антистресс-блокнот. Для творческой и креативной
купити книгу
 
Для яркой и стильной

Антистресс-блокнот. Для яркой и стильной
купити книгу

 

 

 
Маленький принц
Маленький принц
купити книгу
 

Самое знаменитое произведение Антуана де Сент-Экзюпери с авторскими рисунками. Мудрая сказка-притча, в которой просто и проникновенно говорится о самом важном: о дружбе и любви, о долге и верности, о красоте и нетерпимости к злу. «Все мы родом из детства», – напоминает великий француз и знакомит нас с самым загадочным и трогательным героем мировой литературы.

 

 

 

 

 
Стильна книжка для панянки
Стильна книжка для панянки
купити книгу
 

Гід по стилю та життю для молодих та стильних дівчаток! Як доречно вбратися на дискотеку, весілля, до школи, з чим носити вишиванку і як використовувати правильно аксесуари? Як додати шарму своєму образу і водночас почуватися невимушено? Чи мусять кольори торбинки та взуття бути ідентичними? Чи варто зловживати косметикою, якщо ти – дівчинка-підліток? На ці та інші дівочі запитання відомий модельєр Оксана Караванська дає відповіді у своїй «Стильній книжці для панянок». А водночас розповідає про цікавинки з історії моди та кумедні епізоди власного дитинства.

 

 

 

 

Лучший подарок для мам, пап, бабушек и дедушек — творение созданное любимым чадом. Серия наборов «Поздравительные открытки» поможет ребенку создать уникальную открытку своими руками и порадовать близких и родных!

В комплекты входят все расходные материалы, необходимые для создания той или иной открытки: бумага, ленты, кружево, мулине, пайетки, тесьма и т.д.

 
Fine Art. Открытка
«С Днем рождения!» 
Fine Art: Открытка "С Днем Рождения"
купити книгу
 
Fine Art. Открытка
«Любимой маме»
Fine Art: Открытка "Любимой маме"
купити книгу
 
Fine Art. Открытка
«С Новым годом!»
Fine Art: Открытка "С Новым Годом!"
купити книгу
 
Fine Art. Открытка
«Моему защитнику»
Fine Art: Открытка "Моему защитнику"
купити книгу

 

 

Часодії – неймовірно цікава серія українського автора Наталії Щерби, яка написана в жанрі підліткової фантастики. Василіса Огнєва, головна героїня серії, випадково дізнається про існування чарівного паралельного світу годинникарів і про свої магічні здібності. Під час чергового візиту її батька і починаються пригоди головної героїні.

Перша книга «Часовий ключ» на фестивалі фантастики «Зоряний міст» посіла 2 місце в номінації «Кращий цикл, серіал і роман з продовженням», а також отримала нагороду «Аліса» за кращий дитячий твір. Наталія Щерба неодноразово заявляла, що в серії планується рівно шість книг. Спочатку було випущено три книги, а потім ще три – по одній раз на рік. Остання, шоста книга серії вийшла в листопаді 2014 року.

 
Книга 1
Часовий ключ
Книга 1. Часовий ключ
купити книгу
 
Книга 2
Часове серце
Книга 2. Часове серце
купити книгу
 
Книга 3
Часова вежа
Книга 3. Часова вежа
купити книгу

 

 
Книга 4
Часове ім‘я
Книга 4. Часове ім’я
купити книгу
 
Книга 5
Часограма
Книга 5. Часограма
купити книгу
 
Книга 6
Часова битва
Книга 6. Часова битва
купити книгу

 

 

 
Модні штучки з бісеру
Модні штучки з бісеру
купити книгу
 

У цьому виданні представлені прикраси та аксесуари, які доповнять як вечірній туалет (різні комплекти і пояси), так і повсякденний одяг (забавні брелоки та ланцюжки з підвісками). Крім того, описані в книзі намиста можна носити не тільки на шиї, а й на руці (у вигляді браслетів). Покрокові інструкції, детальні схеми і фотографії допоможуть вам стати володаркою модних аксесуарів!

 

 

 

 

Головний герой – юнак Персі Джексон, який дізнається, що він є сином давньогрецького бога морів, Посейдона. Виявляється, все, що говорилося в міфах про богів, титанів, чудовиськ і героїв – правда. І він, Персі Джексон, один з багатьох дітей-напівкровок цих богів.

Дія розгортається в сучасній Америці. Автор Р. Ріордан пояснює це тим, що боги античності переміщаються по планеті з центром західного світу. Якщо 2000 років тому центром західного світу була Греція, то сьогодні це США. Так в книгах Р. Ріордана вхід у підземне царство Аїда перемістився під Лос-Анджелес, гора Олімп – на міфічний 600-й поверх Емпайр-Стейт-Білдінг в Нью-Йорку, а Море чудовиськ, в якому плавав ще сам Одіссей – в область Бермудського трикутника.

 
Персі Джексон. Викрадач Блискавок
Персі Джексон : Викрадач блискавок
купити книгу
 
Персі Джексон та Море чудовиськ
Персі Джексон та Море чудовиськ
купити книгу
 
Персі Джексон. Герої Олімпу. Зниклий герой
1купити книгу

 

 
 
Персі Джексон та Лабіринт Смерті
Персі Джексон та Лабіринт Смерті
купити книгу
 
 
Персі Джексон та Олімпійці
Персі Джексон та Олімпійці
купити книгу
 
 
Персі Джексон та Отсаннє Пророцтво
Персі Джексон та Останнє Пророцтво
купити книгу

 

 

назад Повернутися до розділу Найкращі книги для дівчат

 

Книжки для дівчат
Зберегти

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet