Книжки для дівчат 7 років (2 клас)

Найкращі книжки для дівчат 7 років. У цьому розділі ви знайдете все, що цікавить дівчинку у 7 років: казки, ігри, головоломки, розмальовки та багато інших цікавих книжок.

 

Серія «Справа для Квятковського»
Якщо ви постійно сумніваєтесь у встановленні справедливості — Квятковський зможе переконати вас у протилежному. Серія книжок «Справа для Квятковського» від Юрґена Баншеруса подарує поціновувачам детективних пригод незабутні години у компанії справжнього сищика. Таємниця пересувного цирку; дивна маска, яка тероризує кафе-морозиво; шкільні привиди —це лише декілька захоплюючих розслідувань, які чекають на вас. Якщо ви полюбляєте карколомні сюжетні повороти, яскраві ілюстрації та харизматичного героя — гайда читати! Квятковський починає розслідування!

 
Африканська
маска
купити книгу
 
Випадок у цирку “Цампано”
купити книгу

 

 
Рожевий
шкільний привид
купити книгу
 
Фальшива гра і спритні миші
купити книгу

 

Серія «Мапи». Це не просто розмальовка, а справжня енциклопедія! Подорожуй світом разом із мапами цих книг, та дізнавайся нового про тварин, комах, рослин нашої планети. Кожна сторінка насичена кумедними ілюстраціями художниці Наталі Хьюз. На кожному зображенні подані стислі «цікавинки» про дику природу. Завдяки цим розмальовкам ти дізнаєшся про види тварин і рослин у певних країнах, які, можливо, захочеш відвідати. А вивчення географії перетворюється на захопливий квест. Дізнайся, що столицею Бразилії є не Ріо Де Жанейро, а… Бразиліа. А в кінці обох виданнь для розфарбовування подано всі державні прапори світу. Розфарбовуй і пізнавай увесь світ!

 
Історія
1
купити книгу
 
Жива природа
1
купити книгу

 

 
Мапи.
Атлас-розмальовка
1
купити книгу
 
Мапи.
Україна
1
купити книгу

 

 

 
Все добрые люди — одна семья
1
купити книгу
 

В новый сборник художественных произведений для детей нашего славного соотечественника, Василия Сухомлинского, вошли не только произведения, где действующими лицами выступают люди. На его страницах вы также встретитесь с одушевлёнными животными, растениями и природными явлениями. Такое изобилие образов поможет ребёнку почувствовать: всё, что есть в мире, всё, что происходит вокруг, – наполнено такими же понятиями, как и жизнь человека. И неважно, где и с кем именно происходят те или иные события, ведь везде можно увидеть щедрость и жадность, радость и печаль, верность и предательство, величие поступков или их неприглядность…

 

 

 

 
Про малят і про звірят
1
купити книгу
 

У цій книжці вміщено вірші та казки видатної української дитячої письменниці Наталі Забіли, інтерес до яких не згасає з плином часу. Щирі, ніжні, жартівливі, вони проникнуті безмежною любов’ю до «малят і звірят», до природи рідного краю. Ця збірка, без сумніву, порадує батьків, вихователів та маленьких розумників.

 

 

 

 
Велика книга почуттів
1
купити книгу
 

Буває, що емоції керують нашими діями, буває, що вони заважають нам розуміти інших. Звичайно, навчитися контролювати почуття і «включати» чи «виключати» їх за бажанням – неможливо. Але впізнавати свої чи чужі почуття можна, можна говорити про них, можна співчувати і розуміти тих, хто поруч. Дорослим легше контролювати свої емоції та почуття. А як впоратися з ними маленькім дітям дошкільного та шкільного віку? Вони вперше стикаються з любов”ю, радістю, гнівом, соромом чи сумом і хвилюванням. Ця книга допоможе підготуватися до зустрічі таких «гостей». Книга розповідає цікаві історії з життя пані Мілки та її вихованців з дитячого садочка.

 

 

 

 
Бон чи тон, або гарні манери для дітей
1
купити книгу
 

Є гарні манери, про які ми знаємо вже змалечку. Наприклад, про те, що не можна балакати, коли їси. Або не можна перебивати співрозмовника. Або колупатися в носі чи обгризати нігті. Це всім відомо. Але є манери, про існування яких можна дізнатися з цієї книжки. Прочитавши її, ви точно за жодних обставин не осоромитеся. Навпаки, відчинивши двері перед сусідкою, поступившись місцем у транспорті жінці або простягнувши руку мамі чи бабусі, яка виходить із трамваю, ви точно всіх приємно вразите. А якщо вивчите, про що «говорять» столові прибори – тоді Вас точно можна буде брати навіть на прийом до президента. Читайте цю книжку – і переконаєтеся, що мати гарні манери анітрохи не складно.

 

 

 

 

 
Бігль старший
1
купити книгу
 

Книга «Бігль старший» від письменниці і поетеси Оксани Лущевської розповість про звичайного восьмирічного хлопця, його старенького сусіда і собаку. Ця розповідь про самотність, доброту, людську небайдужість та щиру любов. Наші вчинки завжди змінюють наше життя, і тільки від нас залежить чи на краще ці зміни. Ілюстрації Наталки Гайди.

 

 

 

 

 
Приключения Незнайки и его друзей
Obzor chipollino neznayka_6
купити книгу
 

Трилогия о Незнайке. Чудесные сказки о Незнайке понравятся детям всех возрастов! Ведь в книжках такие интересные короткие истории о том, как коротышки рисовали портреты, убирали фрукты с помощью машины, совершали поход в соседний город Змеевку, играли на музыкальных инструментах, готовились к балу и даже лечили друг друга! Объемные книги облачены в твердую обложку, а на каждой странице вы увидите красочные и яркие иллюстрации. Так приятно и читать книжку, и рассматривать картинки перед сном! Берите книги в дорогу, на дачу, к бабушке и даже в гости.

 
Незнайка в Солнечном городе
Obzor chipollino neznayka_7
купити книгу
 
Незнайка на Луне
Obzor chipollino neznayka_8
купити книгу

 

 

 
Алиса в стране чудес
original (3)
купити книгу
 

Классическое произведение английской литературы спустя полтора века все еще покоряет сердца читателей любых возрастов. Сказочные истории от математика, а уже потом писателя и поэта актуальны и любимы всегда. Интересно, что изначально Чарлз Лютвидж Доджсон не собирался печатать произведения, но один издатель все же убедил его и истории вышли под псевдонимом Льюис Кэрролл.

 

 

 

 

 

 
Большая книга Незнайки
купити книгу
 

Сказочная трилогия от знаменитого детского писателя Николая Носова – классика детской литературы, которая навсегда вошла в её золотой фонд и любима многими поколениями читателей самого разного возраста. В этой книге собраны первые две части, «Приключения Незнайки и его друзей» и «Незнайка в Солнечном городе», с помощью которых читатели знакомятся с ватагой коротышек и узнают о том, как всё устроено в их сказочной стране. Приятные цветные иллюстрации станут прекрасным дополнением к истории о Незнайке. Книга станет прекрасным подарком ребенку.

 

 

 

 

 
Зоки и Бада
купити книгу
 

Перед вами дивовижна казка про незвичних казкових створінь, зоків і чорного баду. Зоки великі бешкетники і ласунчики, а бад має копитця, хвіст і різні ріжки, при цьому дуже кумедний. І ось одного разу вийшла цікава пригода, у бада в банці з медом завелись зоки, які швиденько спустошували всі запаси цоьго корисного і смачного продукта. Через деякий час казкові створіння знайшли спільну мову, і почали жити разом.

 

 

 

 

 
Больше, чем история
купити книгу
 

Эта книга – не просто очередная детская энциклопедия, она действительно уникальна. В ней содержатся первые уроки для ума ребенка. Энциклопедический материал здесь подан в веселой развлекательной форме небольшими порциями. Каждая история красочно проиллюстрирована и дополнена забавным стихотворением по теме. Читайте ребенку, читайте с ребенком, и вы обязательно посеете в пытливом уме крохи важное и нужное зерно жажды знаний.

 

 

 

 

 

 
Велика книга розмальовок.
Динозаври
s670016u_
купити книгу
 

Серія «Велика книга розмальовок».
Велика книга розмальовок для хлопчиків і дівчаток. 80 сторінок для розфарбовування найрізноманітніших картинок: улюблені герої, казкові створіння, принцеси та феї, чарівні мандрівки. У серії: динозаври, принцеси, машинки, тварини, казки та багато чого іншого.

 
Велика книга розмальовок.
Для дівчаток
s670014u_velikaknigarozmalqovok_dlyadivchatok_oblozhka_tekst
купити книгу
 
Велика книга розмальовок.
Казки
s670011u_velikaknigarozmalqovok_kazki_oblozhka_tekst
купити книгу

 

 
Велика книга розмальовок.
Принцеси
s670009u_velikaknigarozmalqovok_printsesi_oblozhka_tekst
купити книгу
 
Велика книга розмальовок.
Тварини
s670008u_velikaknigarozmalqovok_tvarini_oblozhka_tekst
купити книгу

Серия «Внеклассное чтение». Чудесная серия, в которой собраны классические повести, рассказы и сказки для детей всех школьных возрастов. Любимые герои, которые всегда находят занимательные приключения, приглашают читателя путешествовать, дружить и любить вместе с ними! Красивые издания станут прекрасным подарком любому ребенку!

 

 
Былины
внеклассное чтение_былины
купити книгу
 
Уральские сказы
уральские сказы
купити книгу

 

 

 
The Tinderbox («Огниво» на английском)
The Tinderbox («Огниво» на английском)
купити книгу
 

Знаменитое Андерсеновское «Огниво» на английском языке по праву займет достойное место в вашей библиотеке! Книга проиллюстрирована украинским графиком Владиславом Ерком — обладателем почетных титулов и победителем всевозможных выставок. Большой формат книги даст возможность разглядывать, листать, любоваться потрясающими иллюстрациями! А текст на английском будет поводом учить язык и практиковаться.

 

 

 

 

 
Ташенька і кактус
Ташенька і кактус
купити книгу
 

“Ташенька і кактус” – авторська великоформатна книга-гра (31 Х 42 см). Техніка виконання ілюстрацій – кольорові олівці. Це невелика розповідь про маленьку дівчинку-мрійницю. Прокидаючись одного ранку, вона помічає на підвіконні нібито свого «нічного друга» – Їжачка, який навідується до неї тільки уві сні. Звичайний кактус стає для Ташеньки найкращим другом. Книга складається з розворотів, що є окремими ілюстраціями, частина яких уже розмальована. Це може зорієнтувати дитину для подальшого розфарбовування. Ілюстрації відповідають тексту і доповнюють його, що дозволяє більш цілісно сприймати книгу. Текстові частини розташовані дещо окремо і представляють собою самостійні складові книги.

 

 

 

 
Зимова казка
r128009u_zimnyayaskazka_obl2
купити книгу
 

Видатний фінський казкар Захаріас Топеліус дитиною вірив у те, що в природі все живе, відчуває і вміє говорити. Напевно, тому в його казках сосни співають дітям пісні, а вовки говорять людською мовою. І все-таки головні герої казок Топеліуса — звичайні хлопчики й дівчата. У їхньому житті настає несподіваний поворот, за яким відбуваються цілком неймовірні події.

 

 

 

Серія «Банда піратів». Трійко дітлахів – Томас Вогняний, Марі Безстрашна, Віллі-розумник – і їхній вірний супутник папуга месьє Муді обожнюють море і таємниці. На справжньому маленькому кораблі вони часто виходять у море. Життя маленьких піратів сповнене захопливих пригод: то вони натрапили на «Летючого Голландця», то опинилися на безлюдному острові, то повернули власниці найбільший у світі діамант, то вполювали скриньку старого пірата Моргана. На долю малих шукачів пригод випаде чимало випробувань, і зрештою вони дізнаються, що ж дорожче за всі скарби світу. Книжки з цієї колекції цікаво буде прочитати дівчатам, що мріють попасти в пригодницький дитячий серіал.

 
Корабель-привид.
Книга 1
r519002u_korabelqprivid_obl_3dcopy
купити книгу
 
Таємничий острів.
Книга 2
r519004u_tainstvennyjostrov_obl_3dcopy
купити книгу
 
Історія з діамантом.
Книга 3
r519006u_istoriyasdiamantom_obl_3dcopy
купити книгу
 
Скарби пірата Моргана.
Книга 4
r519008u_skarbipiratamorgana_obl_3dcopy
купити книгу

 

Увага! Бестселлер! Книжки Роальда Дала.
Перед вами дві повісті про геніальних дітей – Матильду та Чарлі. Це найпопулярніші книги Роальда Дала, одного з літературних батьків Джоан Ролінґ — авторки «Гаррі Поттера»…

“Чарлі і шоколадна фабрика”. Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження — дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Можливо – це найзворушливіша повість нашого часу.
“Матильда”. Дівчинка дуже класна – вона весела та мила, проте її родичі так не вважають. Для них вона – зайвий клопіт, головний біль. І Матильда вирішує перевиховати своїх обмежених і зацікавлених на собі родичів, а заодно й жахливу директорку школи пані Транчбул…  1988 року “Матильду” було визнано найкращою в світі дитячою книжкою.

 
Чарлі і шоколадна фабрика
1
купити книгу
 
Матильда
1
купити книгу

 

 

 
Стильна книжка для панянки
Стильна книжка для панянки
купити книгу
 

Гід по стилю та життю для молодих та стильних дівчаток! Як доречно вбратися на дискотеку, весілля, до школи, з чим носити вишиванку і як використовувати правильно аксесуари? Як додати шарму своєму образу і водночас почуватися невимушено? Чи мусять кольори торбинки та взуття бути ідентичними? Чи варто зловживати косметикою, якщо ти – дівчинка-підліток? На ці та інші дівочі запитання відомий модельєр Оксана Караванська дає відповіді у своїй «Стильній книжці для панянки». А водночас розповідає про цікавинки з історії моди та кумедні епізоди власного дитинства.

 

 

 

 

 
Падінгтон за кордоном
1
купити книгу
 

Серія «Ведмежа Падінгтон». Коли понад 50 років тому англійський письменник Майкл Бонд написав свою першу книгу про ведмежатка Падінгтона, він навіть і гадки не мав, що пригодами його героя захоплюватимуться діти в усьому світі. Згодом історії про ведмежа Падінгтона були перекладені на 31 мову, а тепер він нарешті заговорив українською! Падінгтон ні на кого не схожий. Хазяйновитість ведмежатка не йде в жодне порівняння з його головним талантом — устрявати в найрізноманітніші халепи. Падінгтона не назвеш шибеником, і все ж таки з ним повсякчас щось трапляється, але закінчується все добре.

 

 

 

Серія «Дивовижні пригоді в Лісовій школі». Легкі, життєрадісні, сповнені доброго гумору книги розповідають про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання. Твори відомого дитячого письменника перекладено багатьма мовами світу. Вони подарують вам багато радощів, веселощів, сміху!

 
Сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії
Сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії
купити книгу
 
Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа и Жахоб‘як
Секрет Васі Кицина. Енелолик, Уфа і Жахоб‘як
купити книгу
 
Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк
Загадковий Яшка. Сонячний зайчик і Сонячний вовк
купити книгу
 
Таємний агент Порча і козак Морозенко. Таємниці ліцею “Кондор”
Таємний агент Порча і козак Морозенко. Таємниці ліцею "Кондор"
купити книгу

 

 

назад  Повернутися до розділу Найкращі книги для дівчат

 

Книжки для дівчат
Зберегти

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet