Книжки для дівчат 8 років (3 клас)

Пропонуємо вам найкращі книги для вашої восьмирічної дівчинки. Цікаві повісті про дружбу, казки, прикольні блокнотики, анкети, розмальовки. Вони допомогають приємно та з користю проводити вільний час. Також, дуже цікавими для дівчинки, яка навчається у третьому класі, стануть альбоми друзів які можна заповнювати на перерві зі своїми однокласницями.

 


Серія “Карлотта”
Що робити, коли в мами нова родина, а тато повинен вирушити світ за очі у відрядження на цілий рік? Варіантів кілька, але Карлотта вибирає найскладніший — відправитися до інтернату «Принцзеє». Тут їй доведеться знайти спільну мову з дивними сусідками, навчитися давати відсіч ворогам і, звичайно, вперше закохатися. Життя в інтернаті сповнене цікавих подій і таємниць, але спочатку Карлотта має зіткнутися з серйозними випробуваннями на міцність… Еге ж, буде непросто, та цікаво!

 
Випробування в інтернаті
Кн. 1
купити книгу
 
Несподівані знайомства в інтернаті
Кн. 2
купити книгу
 
Дубль тринадцятий
Кн. 3
купити книгу
 
Карлотта та Великий бал
Кн. 4
купити книгу

 

 

 

 
Агенція батьків. Обери собі ідеальних
купити книгу
 

Що робити, коли твої батьки несучасні, незаможні й негламурні? Хіба що ображатися й потайки вести перелік їхніх недоліків. Саме так і робить головний герой книги Баррі Беннет. Аж поки дивовижним чином напередодні свого десятого дня народження не опиняється в геть іншому світі, де батьків можна обирати на власний розсуд! Ба навіть більше, тут є ціла організація — Агенція батьків, де можна покопирсатися у профілях майбутніх тата та мами, вивчити їхні звички і знайти ідеальну родину. Оце так подаруночок! І Баррі залюбки випробовує кандидатів у батьки, але дні спливають, а ідеал так і залишається заповітною мрією. Чого ж бракує всім цим подружжям, які готові взяти Баррі до своїх родин? І чи так уже легко відсахнутися від минулого й почуватися щасливим із новими, навіть найуспішнішими і найвідомішими батьками?

 

 

 


Серия “Школа чарівних тварин”. До неї входить чотири книги про звичайнісіньку школу та її учнів. Але це тільки на перший погляд звичайну, насправді ж у цій школі ховається таємниця: той, кому пощастить, знайде найкращого друга у світі – чарівну тварину. Тварину, яка вміє говорити. Але тільки з тобою…

 
Школа чарівних тварин
Кн. 1

купити книгу
 
Самісінькі ями!
Кн. 2

купити книгу
 
Світло згасло
Кн. 3
1
купити книгу
 
Повний відпад!
Кн. 4
1
купити книгу

 

 

Сказки из серии “Книги – мои друзья”.
Серия любимых сказок в интересном красочном издании. В серии представлены произведения отечественных и зарубежных авторов. Окунитесь в мир забавных историй, любимых многими поколениями!

 
ХИТ продаж
Старик Хоттабыч
21
купити книгу
 
Волшебная лампа Аладдина
1_1
купити книгу

 

 

 

 

Серия «Добрые истории о зверятах» от Холли Вебб расскажет истории мальчиков и девочек, у которых в доме появились их любимцы. Серия является мировым бестселлером, предназначенным детям от 5-6 лет. Книжки оформлены в твердый переплет, а милые черно-белые иллюстрации украшают эти небольшие издания. Любите читать про котят и щенков? Тогда эта книжка для вас!

 
Щенок Оскар
1
купити книгу
 
Щенок Джесс
1

купити книгу
 
Щенок Кнопочка
1
купити книгу

 

 
Щенок Гарри
1
купити книгу
 
Щенок Крошка
1
купити книгу
 
Щенок Тимми
1
купити книгу

 

 
Котенок Рыжик
1
купити книгу
 
Щенок Фред
1
купити книгу
 
Котёнок Пуговка
1
купити книгу

 

 
Щенок Сид
1
купити книгу
 
Котенок Одуванчик
1
купити книгу
 
Котенок Фиалка
1
купити книгу

 

 
Котенок Милли
1
купити книгу
 
Котенок Снежинка
1
купити книгу
 
Щенок Рина
1
купити книгу

 

 

 

 

 
Джуді Муді
1
купити книгу
 

Серія «Джуді Муді»
Джуді Муді – так звуть смішне дівчисько з третього класу однієї американської школи. Серію цікавих і смішних історій про Джуді Муді написала американська письменниця Меган МакДональд. А веселі чорно-білі ілюстрації до серії книг про Джуді Муді виконав відомий художник з Канади Рейнольдс Пітер. В його картинках легко вгадуються всі персонажі книги: і головна героїня, і її друг-не-зовсім-друг, і батьки, і навіть молодший братик з котом по кличці Миша. Неможливо відірватися від читання цих забавних книжок – гострий гумор змусить реготати навіть найзавзятіших буркотунів.

 

 
Джуді Муді
стає знаменитою
1
купити книгу
 
Джуді Муді
рятує світ
1
купити книгу

 

 
Джуді Муді
лікарка
1
купити книгу
 
Джуді Муді
віщує майбутнє
1
купити книгу

 

 

 

 

 
The Tinderbox («Огниво» на английском)
The Tinderbox («Огниво» на английском)
купити книгу
 

Знаменитое Андерсеновское «Огниво» на английском языке по праву займет достойное место в вашей библиотеке! Книга проиллюстрирована украинским графиком Владиславом Ерком — обладателем почетных титулов и победителем всевозможных выставок. Большой формат книги даст возможность разглядывать, листать, любоваться потрясающими иллюстрациями! А текст на английском будет поводом учить язык и практиковаться.

 

 

 

 

 
Велика енциклопедія молодшого школяра.
Все про Все
vse-pro-vseкупити книгу
 

Невже все і про все? Навіть не сподівайтеся — так не буває! В жодній книзі, у жодній бібліотеці, навіть у всемогутньому Інтернеті не знайти відповідей на всі питання. Тут, у цій книжці,— про найголовніше. Про те, що варто знати зовсім юним людям, які тільки починають знайомитися з величезним і прекрасним навколишнім світом. Але не забувайте: єдино правильні відповіді — тільки в таблиці множення. А якщо мова йде про речі більш складні, остаточних відповідей просто не існує. Змінюється не тільки світ, а й наші уявлення про нього. Тому сперечайтеся, міркуйте, шукайте власні відповіді на найважливіші питання. Адже недарма кажуть: істина народжується в суперечках.

 

 

 

 

Книжки для дівчаток Володимира Рутківського.
Перед вами дві повісті про дівчинку Ганнусю, яка точно знає, що відро з колодязя можна витягти кішкою, але не вміє відрізнити курку від квочки чи здає до металобрухту цілий бульдозер. Ці книжкидля тих, хто хоче відкривати нові світи, знаходити нових друзів і переконуватися в тому, що дорослих теж можна ставити в куток.

 
Ганнуся
1
купити книгу
 
Ганнуся.
У гості до лісовика
1
купити книгу

 

 

 
101 далматинець
1
купити книгу
 

У пана та пані Любеньких живе пара чудових собак-далматинців — Понґо й Леді. Господарі надзвичайно їх люблять і не можуть натішитися п’ятнадцятьма цуценятами, які народжуються невдовзі. Проте у затишному будиночку Любеньких ніхто й не підозрює, яка небезпека очікує на маленьких далматинців.

 

 

 

 

 
Пеппі ДовгаПанчоха
книга 1
original (1)
купити книгу
 

Трилогія про дівчинку Пеппі ДовгаПанчоха. Чи любите ви пригоди? А подорожі? Хотіли б ви мати гарну подругу? Якщо так, то знайомтесь — Пеппі Довгапанчоха. Дуже самостійна, сильна, смілива, але добра та справедлива дівчинка з відкритим щирим серцем. Вона має кмітливий розум та невгамовний характер, обожнює фантазувати. З цією запальною дівчинкою ти можеш пережити дивовижні пригоди, почути захоплюючі розповіді про далекі краї та про її рідного батька, який став справжнісінькім королем.

 
Пеппі ДовгаПанчоха
книга 2
original (2)
купити книгу
 
Пеппі ДовгаПанчоха
книга 2
original (4)
купити книгу

 

Книжки норвезької письменниці Анне-Катрине Веслі.
Перед вами історії про чудове сімейство, де мешкають аж вісім дітлахів. Герої книги – милі працьовиті та добрі люди, які з гумором ставляться до витівок дітей, різних життєвих ситуацій, і наділені надзвичайною здатністю розуміти власних дітей. Чудові веселі книги, що подарують юним читачам приємні години читання та гарний настрій.

 
Восьмеро дітей, тато, мамо і вантажівка
original (8)
купити книгу
 
Веломандрівка до Данії з бабусею та вісьмома дітьми
original (7)
купити книгу

 

 

 
Приключения Чиполлино
original (6)
купити книгу
 

Известная сказка итальянского писателя Джанни Родари, рассказывающая о приключениях мальчика-луковки в чудесной стране. Среди персонажей сказки Кавалер Помидор, Графини Вишни, Тыква. Сказка в классическом переводе Златы Потаповой выходит с прекрасными иллюстрациями М. Митрофанова. Эта книга поможет вернуться в детство родителям, дедушкам и бабушкам, а маленьким читателям— вступить в новую сказку с чудесными живыми картинками.

 

 

 

 

 
Лізка Мармизко

купити книгу
 

Як подружитися з Вовком і Березою? Чи вміють плавати хом’яки? Навіщо маленькій «і» крапочка? Про все це знає Лізка Мармизко. І залюбки вам розповість. А ще вона любить малювати, експериментувати і не любить нудьгувати. Та й навіщо? Якщо завжди можна покликати друга і вигадати веселу забаву? Ця книга для всіх дівчат, яким іноді хочеться відкласти принцесячу сукню і побешкетувати.

 

 

 

 

 
Все о медвежонке Паддингтоне

купити книгу
 

Книга о не похожем ни на кого медвежонке Паддингтоне увлекает в сказочный мир приключений и веселья! Кто-нибудь когда-нибудь слышал о медведях, которые ходят на рынок за продуктами? Нет, потому что медвежонок Падингтон один такой. Но хозяйственность медвежонка не идет ни в какое сравнение с его главным талантом – попадать в разнообразнейшие передряги. Падингтона не назовешь сорванцом, ведь он хоть и маленький, но довольно серьёзный английский джентльмен. И все-таки с ним постоянно что-то случается. Как не странно, заканчивается все удивительно хорошо. В конце очередного своего приключения Падингтон находит новых поклонников и, конечно, остается всеобщим любимцем семьи Браунов.

 

 

 

 

 
Червона Шийка

купити книгу
 

Твори відомого канадського письменника Е. Сетона-Томпсона розповідають про природу, про тварин, про любов і розуміння всього живого. Вони дуже зворушливі та глибокі. Оповідання, подане в цій книжці, описує життя двох поколінь куріпок, сповнене пригод і небезпек. У центрі розповіді – Червона Шийка, сильний і турботливий батько родини куріпок, яскравий представник свого роду. Високоякісна поліграфія та відмінний «класичний» переклад роблять книжку чудовим подарунком. Художник Олексій Черепанов, перекладач Надія Мирошниченко.

 

 

 

 

 
Незвичайні пригоди Алі
незвичайні пригоди алі
купити книгу
 

Герої популярної книги «Незвичайні пригоди Алі», яку написала улюблена казкарка української малечі Галина Малик, допоможуть тобі зрозуміти, що все-все на світі залежить від кожного з нас. А найбільше від нас залежить наше майбутнє! І тому дуже важливо доводити усі справи до кінця і, подібно до дівчинки Алі, відважно боротися з брехливими обіцянками-цяцянками та іншими сяк-таками. Адже через невиконані обіцянки наше майбутнє може перетворитися на мильну бульбашку… Повість увійшла до шкільної програми.

 

 

 

 

 
Жила собі дівчинка
жила собі дівчинка
купити книгу
 

Інколи цікаво поглянути на себе збоку. Історії про дівчинку Оленку дають цю можливість усім, а особливо сім‘ям, у яких є маленька дитина. Історії смішні, зворушливі, але можуть і здивувати. Наприклад, рецептом щастя і любові в день народження плюшевого ведмедика. Від автора: Хоча головна героїня моїх історій – маленька дівчинка на ім‘я Оленка, насправді ця книга не тільки про неї, а й про її сім‘ю і все, що в ній відбувається.

 

 

 

 

Серия «Детвора». Книги этой серии рассказывают о самой прекрасной учебной поре. Смешные истории не оставят равнодушными ни детей, ни взрослых. Мамы и папы, читая книги серии “Детвора”, с удовольствием вспомнят свою учебу и расскажут о своих веселых приключениях в школе.

 
Мой замечательный папа
детвора1
купити книгу
 
Первоклассница
детвора2
купити книгу
 
Первый раз – в первый класс
детвора3
купити книгу
 
Почти отличники
детвора4
купити книгу

 

 

 
Навіщо ходити до школи
навіщо ходити до школи
купити книгу
 

Хто з малюків готовий попрощатись зі щасливим дитинством та відправитися за шкільну парту на довгих 10 років? Чому ми так часто забуваємо, як самі відмовлялися йти до школи, та кричимо на свою дитину: “Нумо, давай, збирайся скоріше! Ми запізнюємося…”? Дізнайтеся разом із улюбленою дитиною та головними героями книги Ванею й Манею, що сталося одного разу в спекотний день, познайомтесь із гостею у фруктовому капелюсі, а також завітайте на цікаві уроки математики та читання. Без сумнівів, після прочитання цього барвистого видання ваша дитина сама потягне вас за руку до першого класу!

 

 

 

 

Серия «Рекомендуем почитать». Чудесная серия книг для детей, наполненная добрыми историями и колким юмором. Быстро увлекающие в свой мир книги навсегда покорят сердца своих читателей и останутся приятными воспоминаниями о детстве.

 
Девчонки, которые в меня влюблены
рекомендуем почитать1
купити книгу
 
Про Юлю и Юру

рекомендуем почитать4
купити книгу
 
Чорли

рекомендуем почитать2
купити книгу
 
Приключения журавлика
рекомендуем почитать3
купити книгу

 

 

 
Відьми
відьми
купити книгу
 

«Відьми» — одна з найпопулярніших дитячих повістей Роальда Дала, довкола якої поміж читачами точиться чи не найбільше суперечок. Нарешті українські «малята від 5 до 105» теж мають можливість її прочитати.

 

 

 

 

 
Жил-был пёс
original
купити книгу
 

Знакомая всем сказка перенеслась на страницы этой книги вместе с юмором и непревзойдёнными образами, созданными известным художником и режиссёром Эдуардом Назаровым. Если хотите посмеяться от души и отдохнуть от морозной погоды, забирайтесь под теплый плед, берите чашку горячего шоколада и, листая эту классную книжку, окунитесь в предпраздничное настроение нового издания “Жил-был пёс”. Приятных праздников!

 

 

 

 

 
Мій друг пірат
mij-druh-piratкупити книгу
 

Привіт, друзі! Хочете познайомитися зі справжнім піратом, який зберігає у своїй скриньці безліч морських трофеїв? З-поміж них є ласт водяника, будиночок русалоньки й акулячий ріг! Цей старий морський вовк, який борознив колись водні простори, ні з ким не хоче дружити. Та одного разу на даху свого будинку відлюдько пірат побачив маленького хлопчика… Чим закінчиться ця історія? Гортайте сторінки, милуйтеся прекрасними акварельними ілюстраціями і… нічому не дивуйтеся! Приємного читання!

 

 

 

 

 
Сказка о потерянном времени
Сказка о потерянном времени
купити книгу
 

В книгу Евгения Львовича Шварца вошли несколько произведений: “Два брата”, “Новые приключения кота в сапогах”, “Рассеянный волшебник”, а также небезызвестная сказка “Сказка о потерянном времени”.

 

 

 

 

 
Стильна книжка для панянки
Стильна книжка для панянки
купити книгу
 

Гід по стилю та життю для молодих та стильних дівчаток! Як доречно вбратися на дискотеку, весілля, до школи, з чим носити вишиванку і як використовувати правильно аксесуари? Як додати шарму своєму образу і водночас почуватися невимушено? Чи мусять кольори торбинки та взуття бути ідентичними? Чи варто зловживати косметикою, якщо ти – дівчинка-підліток? На ці та інші дівочі запитання відомий модельєр Оксана Караванська дає відповіді у своїй «Стильній книжці для панянок». А водночас розповідає про цікавинки з історії моди та кумедні епізоди власного дитинства.

 

 

 

 

 
Казки дядечка Римуса
Казки дядечка Римуса
купити книгу
 

Жив собі хлопчик Джоель. Щовечора він вирушав у гості до дядечка Римуса, щоб послухати захоплюючі історії з життя безжурного Братика Кролика, хитрого Братика Лиса, мудрого Братика Черепахи, а також їхніх численних друзів.

Американський письменник Дж. Харріс зібрав у книгу кумедні казки старого негра і подарував їх дітям усього світу. Відтоді веселі пригоди героїв цих казок не тільки радують маленьких читачів, але й навчають їх бути сильними й мудрими, порядними й добрими.

 

 

 

 

 
Країна Мумі-Тролів.
Книга 1
Країна Мумі-Тролів. Книга 1
купити книгу
 

Серія «Країна Мумі-тролів», найзнаменитішої казкарки Фінляндії Туве Янсон, розповідає про кумедних мумі-тролів та інших дивовижних істот, що населяють Долину Мумі. В кожній книжці у нас будуть нові неповторні зустрічі з милим сімейством Мумі-тролів та їхніми багатьма друзями. Маленьким героям книжок доводиться замислюватися над важливими речами, – сенс життя, самопізнання і самоствердження, любов, взаємоповага.

 
Країна Мумі-Тролів.
Книга 2
Країна Мумі-Тролів. Книга 2
купити книгу
 
Країна Мумі-Тролів.
Книга 3Країна Мумі-Тролів. Книга 3
купити книгу
       

 

 

назад Повернутися до розділу Найкращі книги для дівчат

 

Книжки для дівчат
Зберегти

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet