Книжки для дівчат 9 років (4 клас)

Дівчинка у 9 років ставить дуже багато запитань, на які іноді батькам важко дати відповіді. Проте їх можні знайти в наших книгах, які підібрані спеціально для дівчат, які навчаються у четвертому класі. Також вашій дев’ятирічній дівчинці сподабаються книжки про кохання, дружбу та шкільне життя.
 

 

Корнуольський коледж
У Корнуольському коледжі навчаються діти з найзаможніших сімей Англії. Тут панують свої закони й правила, і саме тут учні вчаться бути дорослими й самостійними. У цьому закладі й опиняється німецька дівчинка Кара Вінтер, яка все життя провела в чотирьох стінах і тому здається іншим справжнім відлюдником. Та часом вона знаходить друзів і навіть починає спілкуватися з хлопцями… Коли б тільки не суцільні таємниці, що ними сповнене життя цієї милої дівчини, яка так прагне свободи. Що насправді приховує кара й кому може довіритися в цьому жорстокому дорослому світі?

 
Що приховує Кара Вінтер?
купити книгу
 
Кому може довіритися Кара Вінтер?
купити книгу

 

 

 
Джуді Муді
1
купити книгу
 

Серія «Джуді Муді»
Джуді Муді – так звуть смішне дівчисько з третього класу однієї американської школи. Серію цікавих і смішних історій про Джуді Муді написала американська письменниця Меган МакДональд. А веселі чорно-білі ілюстрації до серії книг про Джуді Муді виконав відомий художник з Канади Рейнольдс Пітер. В його картинках легко вгадуються всі персонажі книги: і головна героїня, і її друг-не-зовсім-друг, і батьки, і навіть молодший братик з котом по кличці Миша. Неможливо відірватися від читання цих забавних книжок – гострий гумор змусить реготати навіть найзавзятіших буркотунів.

 

 
Джуді Муді
стає знаменитою
1
купити книгу
 
Джуді Муді
рятує світ
1
купити книгу

 

 
Джуді Муді
лікарка
1
купити книгу
 
Джуді Муді
віщує майбутнє
1
купити книгу

 

 

  Поліанна
1_1
купити книгу
 

Серія «Світовид»
Книжки для дітей та підлітків – від давньогрецьких міфів до таємничої розповіді про вершника без голови. У цій серії ви знайдете все, що зможе зацікавити юного читача та подарувати йому незабутні хвилини захоплення книгою. Яскраві подарункові видання з золотим тисненням ідеально прикрасять книжкові полиці і стануть справжньою родзинкою вашої бібліотеки!

 
Казки для дітей та родини.
Брати Грімм
21
купити книгу
 
Вечори на хуторі біля Диканьки.
Тарас Бульба. Вій
1_1купити книгу

 

 

 
Чоловік, який вирощував комети
original (5)купити книгу
 

Ця книга написана не тільки для дітей, вона для всіх, хто дивиться на зоряне небо, сподіваючись побачити відповіді на свої питання, для тих хто зберігає вірність своїй мрії. У книзі йдеться про хлопчика Арно, його маму та молодшого братика, які живуть біля невеликого гірського села. Це розповідь про велику втрату — і про віднайдення, а ще про те, як важливо попри все зберігати вірність своїм мріям, адже тоді вони неодмінно збуваються, хоч іноді це стається не зовсім так, як ми сподівалися.

 

 

 

 

Книжки про Лотту від Астрід Ліндгрен.
Неймовірні пригоди маленької Лотти з Бешкетної вулиці зараз перед вами. Лотта – найменша донечка в родині Німанів. Вона ще не ходить до школи, тож може втнути таке, чого старші діти вже не роблять. Скажімо, може вибігти на дощ, щоб краще рости, може розпустити тітоньці Берґ недоплетеного светра, може називати велику рожеву свинку ведмедиком Бурмилом, може вживати мало не лайливі слова, може безстрашно податися з дому (щоправда, зовсім недалечко). Проте найбільше Лотта не любить самоти, тому з нею весело й цікаво. З нею частенько трапляються неприємності. Одного разу вона прийняла рішення поміняти собі родину! Що з того вийшло ви дізнаєтесь прочитавши другу книгу.

 
Діти з Бешкетної вулиці (книга 1)
original (11)
купити книгу
 
Лотта з Бешкетної вулиці (книга 2)
original (12)купити книгу

 

 

 
Динозавры в сумерках. Волшебный дом на дереве
original (13)
купити книгу
 

Во время очередной прогулки по лесу Ани и Джек находят волшебный домик на дереве, в котором хранится бесчисленное количество удивительных книг – они могут перенести своих читателей в любое место и временное измерение, которое они выберут. Дети еще не знают этого, и случайно переносятся во времена, когда на земле еще жили динозавры! Книга «Динозавры в сумерках» впервые была опубликована в 1992 году и до сих пор находится в десятке «лучших детских книг про динозавров» и в десятке «лучших фантастических книг для начинающих читателей». Бестселлер New York Times. Серия получила ряд премий от таких организаций, как Национальный совет учителей английского и Американской ассоциации книготорговцев. А ее автор, Мэри Поуп Осборн, была награждена Мемориальной премией Лудингтона от Ассоциации педагогической литературы и Премией пожизненного достижения от Random House.

 

 

 

 

 
Выше облаков
original (10)
купити книгу
 

Кто из подростков не мечтает о волшебной палочке или доброй фее, которая осуществит его заветную мечу? Но мало кто задумывается о том, какую цену придется заплатить за исполнение желаний… Алик Радуга – типичный “ботаник”: он блещет интеллектом, сочиняет стихи, но в спорте слабоват. Одноклассники посмеиваются над парнем, а учитель физкультуры давно махнул на него рукой. Но в одно прекрасное утро Радугу словно подменили: он вдруг начинает показывать отличные результаты и даже попадает на соревнования. Однако неожиданный спортивный успех ставит Алика перед трудным нравственным выбором. Герой повести сумел принять правильное решение. Он утратил волшебный дар, но упорным трудом достиг того, к чему стремился…

 

 

 

 

 
Алые паруса
original (9)
купити книгу
 

Александр Грин создал в своих произведениях свой особенный мир. В этом мире веет ветер дальних странствий, его населяют добрые, смелые, веселые люди. А в залитых солнцем гаванях с романтическими названиями – Лисс, Зурбаган, Гель-Гью – прекрасные девушки поджидают своих женихов. В этот мир – чуть приподнятый над нашим, одновременно фантастический и реальный, мы и приглашаем читателей.

 

 

 

 

Дитяча класика з ілюстраціями Юлії Піліпчатіної. Казки братів Грімм відомі в усьому світі, їх знає і любить не одне покоління читачів. Ці книжки з оригінальними яскравими ілюстраціями Юліі Піліпчатіної представлені дві чарівні історії. В одній книжці ви прочитаєте про красуню Білосніжку та її заздрісну мачуху, а також про двох добрих сестер і зачарованого принца-ведмедя. Високоякісна поліграфія та відмінний “класичний” переклад роблять книгу чудовим подарунком. Казки Г.Х. Андерсена відкривають нам чарівний світ, у якому добро завжди перемагає зло. Друга книга вас туди, де живуть люті відьми, підступні королі та прекрасні принцеси, а звичайні іграшки сумують та люблять одне одного, як живі люди.

 
Білосніжка та сім гномів. Біляночка та Зоряночка
купити книгу
 
Кресало. Стійкий олов’яний солдатик
купити книгу

 

 

 
Мій дідусь був черешнею
original11
купити книгу
 

Ця книга — родинна історія хлопчика Тоніно, розказана від його імені. Проста і казкова водночас. Така, що зачепить кожного знайомими ситуаціями, подіями, фразами і страхами. У Тоніно є мама й тато, які не завжди знаходять спільну мову. Є дідусь і бабуся міські, а є — сільські. І вони зовсім різні, бо живуть у різних світах. І саме сільські дідусь і бабуся — Оттавіано і Теодолінда — словами, вчинками, тим, які вони є, відкривають перед Тоніно, а отже — й перед нами, скарби емоцій, вчать розуміти себе й близьких, сприймати і переосмислювати навіть найскладніші речі та явища. Навіть смерть, яка є невід’ємною частиною життя. Ця історія — повернення в дитинство з його можливістю неможливого і нагадування про те, що дива існують поряд з нами, і що, попри сум, несправедливість та розпач, ми таки зуміємо їх побачити, якщо тільки відкриємо до них серце.

 

 

 

 

 
Клад под старым дубом

купити книгу
 

Был Алеша обычным мальчиком: дружил с ребятами во дворе, помогал бабушке. Но вот однажды у него вдруг появилась возможность даром получать все, чего он только ни захочет – и конфеты, и деньги, и новый велосипед, и даже старинный клад. Однако нежданное богатство не принесло Алеше радости. Все вокруг заметили, как изменился мальчик. И только бескорыстная дружба доброй соседской девочки Кати помогла Алеше избавиться от одолевшей его неумеренной жадности и снова стать счастливым.

 

 

 

 

 
Чучело

купити книгу
 

Появление новой ученицы всколыхнуло провинциальную школу. Лена Бессольцева оказалась непохожей на своих одноклассников — ни внешним видом, ни манерами. Неожиданно для себя добрая и чистая сердцем девочка стала изгоем с обидной кличкой Чучело. Однако даже бойкот со стороны всего класса не заставил Лену отказаться от своих жизненных принципов. Всем участникам драмы придется задуматься о добре и зле, чести и справедливости, силе духа и мужестве.

 

 

 

 

 
Маленька книжка про любов
маленька книжка про любов

купити книгу
 

У повісті відомого шведського письменника Ульфа Старка — багато світла й любові, і цей настрій книжки дуже точно відтворила в ілюстраціях Марія Фоя. Напередодні Різдва може трапитися чимало див. На Фреда, героя «Маленької книжки про любов», чекає чимало омріяних подарунків. Навіть якщо тато на війні, не вистачає їжі і хлопець майже перед канікулами отримує догану від директора, все, чого він найбільше хоче, здійсниться.

 

 

 

 

  Мейзи Хитчинс
Пропавший изумруд
мейзи_Пропавший изумруд
купити книгу
 

Серия «Мейзи Хитчинс. Приключения девочки-подростка». Встречайте удивительный детский детектив в стиле “Шерлока Холмса”! Смелая и любознательная девчонка еще и очень наблюдательна. Общаясь с детьми и взросыми, героиня книжного сериала помогает распутать самые сложные ситуации. Книги автора Холли Вебб развивают в юных читателях воображение и внимательность к мелочам. Сюжет каждой последующей книги уникален, интересен и неповторим, а  каждой прочитанной строчкой все глубже и глубже погружаешься в увлекательное повествование.

  Мейзи Хитчинс
Призрак кошки
мейзи_призрак кошки
купити книгу
  Мейзи Хитчинс
Тайна мальчика из Джунглей
мейзи_тайна мальчика из джунглей
купити книгу
  Мейзи Хитчинс
Щенок под прикрытием

мейзи_щенок под прикрытием
купити книгу

 

  Мейзи Хитчинс
Секрет пролитых чернил
мейзи_снкоет пролитых чернил
купити книгу
  Мейзи Хитчинс
Египетский ребус
мейзи_египетский ребус
купити книгу
  Мейзи Хитчинс
Почему русалка плачет
мейзи_почему рсалка плачет
купити книгу

 

 

 

 
Різдвяна пісня
original
купити книгу
 

«Пхе, які нісенітниці! Дурнів, які бажають мені веселого Різдва, слід посадити на подушки, набиті гостролистом, або зварити з їхніми власними різдвяними пудингами». Жалюгідний старий скнара Ебенезер Скрудж ненавидить Різдво. Чи зможе така корислива, черства і самотня людина, як він, коли-небудь змінити своє життя? Однієї жахливої ночі Скруджа переслідують аж чотири духи. Чому вони показують йому картини минулого? Чому він бачить інших людей, які насолоджуються Різдвом? Чому духи показують Скруджу смерті малого хлопчика і нікчемного старого скнари? Смійтеся й плачте, читаючи цю різдвяну історію. Скрудж завжди вважатиме Різдво нісенітницею чи навчиться вигукувати «Веселого Різдва усім»?

 

 

 

Розмальовки Кербі Розанеса. Перед вами не звичайні розмальовки, не розмальовки-антистрес, не розмальовки для певного віку. Перед вами — екстремальні розмальовки Кербі Розанеса. Пориньте у надзвичайний світ чудернацьких образів і фантазій, дайте волю своїй уяві та бажанням, вивільніть свою енергію. Кожний малюнок створений за допомогою спеціальної ручки – лінера – і ви можете розфарбовувати його в будь-який спосіб, що вам до вподоби: кольорові олівці та ручки, фарби та фломастери. Також у книгах є сторінки з малюнками, які можна доповнити власноруч та відчути себе сучасним художником.
Розфарбовуйте, домальовуйте та надихайтеся!

 
Імаджиморфія
imadzhymorfiyaкупити книгу
 
Аніморфія
animorfiyaкупити книгу

 

 

 
Вселенная для детей в рассказах и картинках
vselennaya-dlya-detejкупити книгу
 

Каждый ребенок, который смотрел на ночное небо, задавался вопросом: откуда взялись звезды и как они там держатся? Что такое Вселенная и почему Млечный путь так называется? Юнатан Линдстрём, автор книги «Вселенная для детей в рассказах и картинках», очень доступно и легко расскажет обо всех астрономических явлениях, в том числе он затронет самый главный вопрос — где кончается Вселенная? Кроме всего прочего, хочется отметить, что автор является лауреатом медали Карла фон Линнея. Эта награда, ежегодно присуждаемая Ассоциацией шведских библиотек одному или нескольким писателям, которые в течение предыдущего года написали книгу познавательной тематики, адресованную детям и юношеству.

 

 

 

 

 
Приключения Тома Сойера
том
купити книгу
 

Данное издание напечатано без сокращений!

Приключения Тома Сойера — одна из лучших книг американского писателя Марка Твена — давно вошли в сокровищницу детской литературы. На протяжении двух веков дети неизменно восхищаются Томом Сойером, его находчивостью, предприимчивостью и великодушием. В жизни этого веселого мальчишки есть все: друзья, враги, первая любовь и самая настоящая тайна. И конечно, каждый его день наполнен удивительными приключениями! Перевод Корнея Чуковского.

 

 

 

 

 
Поліанна
Поліанна
купити книгу
 

Ця книга — світовий бестселер.

Кожного, хто перегорне її сторінки, вона зробить милосерднішим, вселить оптимізм у зневіреного. А чи вмієте ви грати в чудодійну гру «в радість»? Якщо ні, то прочитавши цю книгу, — неодмінно зумієте! І світ одразу ж стане добрішим. Спробуйте — переконаєтесь! Для широкого кола читачів.

 

 

 

 

 
Стильна книжка для панянки
Стильна книжка для панянки
купити книгу
 

Гід по стилю та життю для молодих та стильних дівчаток! Як доречно вбратися на дискотеку, весілля, до школи, з чим носити вишиванку і як використовувати правильно аксесуари? Як додати шарму своєму образу і водночас почуватися невимушено? Чи мусять кольори торбинки та взуття бути ідентичними? Чи варто зловживати косметикою, якщо ти – дівчинка-підліток? На ці та інші дівочі запитання відомий модельєр Оксана Караванська дає відповіді у своїй «Стильній книжці для панянок». А водночас розповідає про цікавинки з історії моди та кумедні епізоди власного дитинства.

 

 

 

 
Пітер Пен
r128003u_piterpen_obl
купити книгу
 

Усі діти рано чи пізно стають дорослими. Проте, існує один-єдиний виняток — завжди дванадцятирічний Пітер Пен, втілення найпотаємніших фантазій своїх аж ніяк не казкових однолітків. Романтична і трохи сумна книжка шотландського письменника Дж. М. Баррі — одна з найзнаменитіших дитячих книжок 20 століття — вийшла друком у 1904 р. і відтоді незмінно зворушує і хвилює серця юних читачів і читачок. Пітер Пен та всі інші герої у творчій інтерпретації надають відомій усім історії особливого настрою та вирізняють наше видання з-поміж інших. Ілюстрації Івана Кравця до «Пітера Пена» були виставлені в АРТ-галереї коледжу Кінгзборо і використовувалися як рекламний фон на візитівках, каталогах та логотипі цього заходу.

«Пітер Пен» від видавництва «Ранок» — це чудове подарункове видання, що стане улюбленою книгою дитини на довгі роки.

 

 

 

 
Аліса в країні див.
Аліса в Задзеркаллі
Аліса в Країні Див / Аліса в Задзеркаллі
купити книгу
 

До видання увійшли обидві прославлені книги Льюїса Керрола — «Аліса в Країні Див» та «Аліса в Задзеркаллі». Доречні і вишукані ілюстрації Владислава Єрка, як завжди, вражають. Цей художник отримав загальне визнання ілюстрацій до книг Пауло Коельо, Карлоса Кастанеди, Річарда Баха, а також до книг для дітей – «Снігова королева» та «Казки туманного Альбіону» видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА. Ексклюзивне видання можна читати з двох сторін – одна книга закінчується по-середині, а з другої сторони починається інша книга і також закінчується рівно по-середині.

 

 

 

назад  Повернутися до розділу Найкращі книги для дівчат

 

 

 

Книжки для дівчат
Зберегти

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet