Коли у тебе є старший брат

Старший брат_1Книга «Старший брат» – одне з тих видань, яке залишиться цікавим і актуальним на всі часи. Сильний сюжет, зрозумілі і близькі переживання персонажів, та невеликий об’єм твору допоможуть дитині швидко і з цікавістю прочитати його. У цьому виданні ви прочитаєте дві повісті: «Мій брат грає на кларнеті» і «Мій старший брат». Героїня першої повісті Женька вчиться в сьомому класі. Вона дуже любить свого старшого брата і страшенно переживає за нього. З кращих спонукань, Женька всіляко допомагає йому, але це мало не обернулося провалом. Героя другої повісті теж звуть Женя. Він так хоче мати старшого брата, що одного разу, виконуючи доручення дорослого хлопця, визнає його старшим братом … правда, не рідним, – троюрідним. Але це теж нічого … хоч троюрідний, але старший. Інтерес до книги «Старший брат» не згасає досі, хоча вона була написана ще в 60-ті роки!

Старший брат_4
Всі твори, які вийшли «з-під пера» Анатолія Георгійовича Алексіна, були написані виключно для підлітків. В них піднімалися всі теми, які тільки можуть цікавити школярів старших класів. Романтика і сентиментальність завжди присутні у відносинах між персонажами, а ці емоції тісно йдуть поруч з ніжним перехідним віком. Крім юних шанувальників творчостіАнатолія Алексіна є чимало критиків, які обожнюють твори цього письменника.

Старший брат_3
Анатолій Георгійович Алексін почав діяльність письменника в п’ятдесятих роках. Старт творчості дав відомий письменник Катаєв, який запросив його до редколегії журналу «Юність». Через п’ятнадцять років Анатолій Алексін стає керівником відділу юнацької літератури. За вагомий літературний внесок в культуру СРСР письменник був удостоєний безлічі нагород, Державних премій і медалей. Крім прози Анатолій Георгійович написав ряд п’єс, які були екранізовані: «Я вам пишу», «Право бути дитиною», «Розклад на завтра», «Напередодні прем’єри», «Пізня дитина». А в 90-х роках письменник залишає країну і в Ізраїлі продовжує свій творчий шлях. Серед його творів з’являється маса документальних повістей. У 2011 році всіма улюблений письменник переїжджає в Люксембург, де проживає його дочка. А на початку травня цього року письменник залишає цей світ. Але його твори читатимуть ще дуже багато років, адже разом з ними житиме і пам’ять про цю чудову людину і письменника.

Старший брат_2У книзі «Старший брат» читач дізнається про ті ситуації, в яких не раз побував і сам. Саме тому книга буде близька як дівчаткам, так і хлопчикам. Герої повісті вирішують складні життєві завдання і знаходять гідні відповіді на каверзні психологічні питання. Діти по-різному входять у доросле життя – вони допускають помилки, виходять зі складних ситуацій і вчаться бути корисними суспільству, не забуваючи при цьому про мораль і життєві цінності. Книгу буде цікаво перечитати через якийсь час – при повторному читанні образи героїв розкриваються з іншого боку і повість набуває іншого відтінку (з’являється здатність бачити сюжет «між рядків»).

Приємних вам покупок!

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet