Рецензія №1

Усім ПРИВІТ! Мене звати Діанка.Я затята читачка книги Ізабель Абеді “Усі пригоди Лоли”.Сьогодні я розповім Вам про одну із книг “Секретна місія Лоли”. У Вас швидше за все виникає запитання як книга про невгамовну дівчинку Лолу потрапила мені в руки? Чи не так?Цю книгу мені порадила моя однокласниця.Одного дня,вона принесла нову незнайому їй книгу до школи.Цю книгу купила їй мама.Ця книга так захопила мою товаришку, що вона читала просто на уроках).Одного разу коли я підійшла до неї на перерві між уроками я запитала: -Вероніка, що ж це за нова книга, яку ти читаєш не відриваючи погляду від сторінок?,-запитала я. -Ось, це моя нова книга про невгамовну дівчинку Лолу.Раджу прочитати!Ось так почалася моя подорож у безкінечну країну пригод! На другий день,а саме це була субота ми з моєю Мамою пішли у мій улюблений книжковий магазин “Світ Знань”.Де ми придбали мою першу книгу Лоли.Нажаль мені невдалося придбати першу книгу,адже дівчинка яка стояла в черзі перед мною купила її першою.Але це нічого,-сказав мені продавець тому що вони не пов”язані між собою.І мені порадили купити другу частину.Але я як завжди невтрималась і купила читири книги поспіль) Другу,третю,четверту і п”яту книгу, я прочитала з превеликим задоволенням! Але саме третя книжка мене зацікавила найбільше. Тим що Лола відкриває в собі нові здібності.Здібності агента!В її найкращої подруги Фло просто божевільні ідеї,думки ,а насамперед ВЕЛИТЕНСЬКА фантазія!!! Але це нічого Лола також має великі здібності.Якщо я не помиляюся ідея з блошиним ринком,була ідеєю Лоли. А ще подруги придумали як допомогти Папаєві(папай в перекладі з бразильської мови-це тато) та його ресторану не стати банкрутами.Та ще багато,багато різноманітних ЦІКАВИХ ІСТОРІЙ!!! Я раджу кожній дівчинці прочитати всі пригоди Лоли тому що… На мою думку кожна юна панна або ж напів дівчина бешкетниця має приміряти на себе всі ролі свого дитячого,а нам здається що дорослого різноманітного життя. Для себе я зробила найголовніший висновок. Що в повсякденному житті мають бути і найяскравіші моменти.Але так щоб ці моменти були радісні,яскраві,позитивні не тільки для когось одного,а для всіх! А у книгах Ізабель Абеді саме це все читач і відчує.Можливо не кожен.Можливо одиниці,це залежить тільки від нас самих. Головне це те з яким настроєм ти читаєш. Можливо ти читаєш книгу примусово,можливо із захопленням.З якими емоціями ти читаєш,з такими ємоціями ти і приймеш книжку до серця! Саме у книзі Ізабель Абеді,відомої Німецької писменниці ти відчуєш абсолютно ВСЕ!Емоції хвилювання,сміху(радості),нетерпіння що ж там буде дальше,а саме можливо головне відчуття першої закоханості як це сталося з Лолою та Алексом! Бажаю всім цікавих та захоплюючих подорожей у незкінченний світ книг!)))

Діанка, Івано-Франківськ, 12 років.

Книжки для дівчат

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet