Рецензія №3

Мабуть, кожна дівчинка мріє мати цікаве і сповнене пригод життя. Так само кожна дівчинка мріє мати подругу, з якою було б цікаво-прецікаво проводити час, разом вигадувати щось неймовірне і втілювати це в життя! Саме такою дівчинкою є Лола, з серії книг “Пригоди дівчинки Лоли”. Як з нею цікаво!!!!! Я раджу прочитати цю серію усім дівчаткам! Бо там стільки усього, що голова йде обертом!! Лола вигадує, вимріює і втілює це все в реальність з такою ж швидківстю, як у неї це з”являється в голові! Ця маленька дівчинка здатна вирішити будь-які проблеми і непорозуміння. Як тільки ви почнете читати якусь частину, то одразу захочете прочитати усі інші. Я знаю це по собі:) Мені важко виокремити якусь одну частину, як улюблену. Бо кожна частина по-своєму заслуговує уваги:) Отож, дівчата, залишайте усі нетермінові справи, комп”ютерні ігри, соціальні мережі і йдіть купити книгу про Лолу, або беріть у подруг почитати! Як мінімум хороший настрій і приємні враження я вам обіцяю!!!!

Юля Стасюк, Івано-Франківськ, 12 років.

Книжки для дівчат

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet