Рецензія №6

Доброго дня! Пише до Вас Марина Башук з міста Харкова. Мені дуже сподобалися книжки про Лолу. І хоча я прочитала тільки перші дві, неодмінно хочу прочитати і інші.Лола з подружкою Фло потрапляють у різні захоплюючі пригоди та ситуації, долають перешкоди – бо вони справжні подружки, дуже веселі та наполегливі. У мене поки ще немає кращої подруги, та сподіваюсь ця книжка допоможе мені її знайти. Дуже цікавий спосіб – відправити листа із найзаповітнішим бажанням разом з повітряною кулькою у небо! І взагалі, усі персонажі цікаві і незвичайні – тітка Лізбет, якій усього два рочки, веселий папай,бабуся з особливим ставленням до книжок, кози – символ школи, в якій вчиться Лола. Читаючи книжку, я можу помріяти разом із Лолою, яка уві сні та й у житті фантазує, примірює на себе нові й нові образи. Бажаю творчих успіхів та натхнення авторці цієї чудової книжки та редакції.

Марина, Харків, 12 років.

Книжки для дівчат

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet