Рецензія №7

Привіт мене звуть Даша. Мені 11 років. Мене дуже зацікавила книга Ізабель Абеді про пригоди Лоли. Я з великим задоволенням читала цю книгу. Але книг аж сім, а я прочитала лише одну. Зараз я вам розповім про”Секретну місию Лоли”. У книзі я прочитала про те, як до ресторану “Перлина півдня”(у якому працював дідусь та тато Лоли) завітав рестораний критик.Якому не сподобалася музика, яка грала у ресторані, те що на кухні бився посуд, а по підлозі бігала миша.Та критик надрукував статтю про цей жахливий ресторан. Але все змінилось коли Лола зустріла Алекса (сина критика) та вони закохались один в одного.У Лоли та Фло була можливисть передрукувати статтю, тож вони цим скористалися. Але наступного дня критик побачив у своїй шафі ручку Лоли, та й стаття була не такою яку він писав. Він зрозуів, що дівчата передрукували статтю. Він розізлився на них й вигнав їх зі своєї квартири. Лола сумувала за Алексом. Та на вечірку яка була у “Перлини півдня” прийшов критик з Алексом та Паскалем. Критик попросив пробачення у власників ресторану. А Алекс узяв Лолу за руку й повів на вулицю. Де вони сиділи під місячним сяйвом. Я думаю вам сподобається ця книга. І ще, якщо вам потрібно зробити щось важливе, не треба обманювати треба просто сказати правду. Я дякую Ізабель за цю чудову книгу.

Даша, Ірпінь, 11 років.

Книжки для дівчат

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet