«Король Матіуш Перший» – Книга з великої літери

Матиуш

Ця історія сталася в одному королівстві. На трон зійшов маленький син короля — Матіуш. Радники і міністри, скориставшись юним віком нового правителя і відсутністю досвіду в таких справах, за спиною нового короля затіяли війну між трьома королівствами. Матіуш і його друг тікають з дому на фронт, а після перемоги повертаються додому. Повний рішучості король по-новому починає правити державою, однак це стає не завгодно іноземним правителям. Заслані шпигуни знову розв’язують війну, а Матіуш потрапляє в полон на безлюдний острів. В книзі «Король Матіуш Перший» описана нелегка доля маленького правителя з великим серцем.

Матиуш2

Януш Корчак – унікальний педагог і знавець дитячих душ, дивно цілісний, добрий і совісний чоловік, який пожертвував собою. Вміло та гармонійно вийшло у автора підкреслити політичний відтінок життя маленької дитини в цьому творі. Сам твір гідний найвищої оцінки серед вічної класики дитячої літератури. Така книга просто зобов’язана стояти на кожній дитячій книжковій полиці. Втім, і на дорослій полиці ця книга теж доречна!

Матиуш3

Отже, дорогі дорослі і діти, прямо скажу — ця книга розрахована приблизно на 10-річний вік і старше. Краще всього, якщо цю книгу ви почнете читати разом (дорослий з дитиною), оскільки в повісті є моменти, які потрібно пояснювати дитині. При цьому, інтерес до твору буде підігріватися і у дітей, і у дорослих з кожною сторінкою. Мудрі думки маленького короля вражають своєю глибиною і, одночасно, дитячою безпосередністю.

Матиуш5

Можливо, думки маленького короля змінять ваше ставлення до всього що відбувається в сучасному житті. «Король Матіуш Перший» просто кричить про гідність в людських відносинах, про цінність життя, про лукаву владу і необхідність відповідальності та про багато іншого. Радимо прочитати цю книгу обов’язково!

Якщо є бажання, залишайте свої коментарі під цим оглядом або на сайті у вкладці «Відгуки». Ми будемо дуже раді, якщо ваш відгук стане для когось вирішальним у придбанні цього видання.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

СохранитьЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet