Кожна душа має свій таємничий сад

Мері Леннокс було важко в свої десять років залишитися зовсім одній — вона стала сиротою. Дівчинка була нещасна і озлоблена, а тут ще потрібно переїжджати в маєток свого дядька… Але саме тут з головною героїнею і відбуваються цікаве і дивовижне перевтілення. На сайті Zlatka.com.ua книга “Таинственный сад” представлена російською мовою, а початок історії можна прочитати, натиснувши кнопку “Просмотр книги”.

Натисніть для перегляду книги

Кожна книга — це не тільки світ фантазії автора. Коли пишеться та чи інша історія, особливо для дітей, закладається певний «рятувальний круг», який так потрібен підлітку на шляху дорослішання, адже сам автор теж колись був підлітком.

Найвища ступінь зростання автора в тому, що він не просто ілюструє події, а готовий допомогти у тій чи іншій проблемі через головних героїв та їх життя на сторінках книги. А Френсіс Бернетт Ходгсон відкрила багатьом підліткам таємничі двері в сад його душі, адже вона знала про що пише, оскільки сама рано осиротіла.

 

Головна героїня знаходить покинутий сад, який колись був дуже гарним і з якихось причин прийшов в запустіння. Це місце для Мері Леннокс стало тією віддушиною, де вона могла усамітнитися. І по мірі того, як дівчинка приводила в порядок рослини, доглядала за ними і садила квіти, сад набував колишню красу, а дівочі душевні терзання відходили на задній план.


Через деякий час перед нами постане добра, чуйна, весела дівчинка, яка зможе подружитися з сусідськими дітьми, а її душа так розквітне, як той сад. З цієї чудової історії можна зробити один висновок — любов і доброта дозволять вашій душі зацвісти, навіть якщо немає надії… Читаючи цей твір, на душі залишається те світле почуття, коли хочеться творити добро. А ми рекомендуємо прочитати цю книгу не тільки дітям, але і дорослим. Згадайте себе в цьому віці. Ви зрозумієте свою дитину-підлітка, станете друзями і ніякі психологи вам не будуть потрібні!Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet