Кожна дитина бажає знати Все про Все на світі!

І така можливість з’явилася — це Велика енциклопедія молодшого школяра «Все про Все». Яскраве ілюстроване видання з перших сторінок занурює в світ біології, астрономії, анатомії, географії, історії. Ця книга розкриває чудові архітектурні витвори мистецтва, красу країн і визначні пам’ятки міст.

  Натисніть для перегляду книги


І зовсім не важливо, якого віку ваша дитина, ця книга стане в нагоді і вдома для загального розвитку, і для написання рефератів за шкільною програмою. Гарна книга — це та книга, в якій безліч ілюстрацій! А книга «Все про Все» рівною мірою містить текстову інформацію, яка наочно проілюстрована або має пару-трійку фотографій.

AvShssmxEsc

Коли дитина тільки починає знайомитися з таким величезним навколишнім світом і хоче знати буквально все, в ілюстрованому виданні «Все про Все» ми даємо тільки головне, тільки те, про що варто знати в першу чергу! А по мірі дорослішання, дитина буде отримувати інформацію з різних джерел — шкільні уроки, більш інформативні книги, вузькоспрямовані енциклопедії, відвідування музеїв, театрів, виставок.

Aa0WZg48hpA

Захоплююча енциклопедія «Все про Все» – це джерело деяких знань і навіть натхнення. Поповнивши бібліотеку своєї дитини розумною книгою, батьки зможуть зітхнути з полегшенням, адже стільки цікавої інформації в ній!

tRY9k_nI4Y8

Таку книгу можна подарувати маленьким школярам, наприклад, за хорошу поведінку в школі, за гарне закінчення чверті або року, навіть непосидючому чомучці – за прагнення до знань!

Натисніть для перегляду книги

Ми з задоволенням допоможемо долучитися до читання правильної літератури і відправимо ваше замовлення за вказаною адресою в любий населений пункт України. Так само у нас працює послуга «Міжнародна доставка посилок», а подробиці уточнюйте у оператора при оформленні замовлення.

Зберегти

ЗберегтиЗалишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet