Креативна осінь в блокноті “Я – щоденник”

IMG_4053_2

Мати свій особистий щоденник і комікс-планер під однією обкладинкою – дуже круто! Особливо якщо у тебе крім школи є багато інших цікавих занять. «Я – щоденник» – той унікальний помічник, з яким можна прекрасно спланувати наступний день, тиждень і місяць. У планері «Я – щоденник» маса красивих сторінок з розмальовками і корисною інформацією. Наприклад, про те, як зібрати валізу в дорогу або, як не відкладати «на потім» будь-яку справу. Цей щоденник стане справжнісіньким дзеркалом власника, а через кілька років вам буде цікаво почитати і згадати приємні моменти.

IMG_4055_2

У наш час цифрових технологій важливо не втратити себе. А паперовий щоденник дає можливість зануритися в роздуми і зайнятися цікавим самоаналізом. Що ж знаходиться за обкладинкою цього щоденника, запитаєте ви? Кожна сторінка – це певне завдання, спрямоване на розвиток особистості. Наприклад, в щоденнику можна подуріти, помалювати, зафіксувати різні списки (наприклад, книг і фільмів), застосувати поради з ведення особистого блогу і перевірити свої знання.

IMG_4057_2

Автор коуч-блокнота – Ірина Негован, фінансист з 15-річним стажем. Завдяки практичному досвіду, Ірина знайшла спосіб передати свої знання, адаптувавши їх для дітей і підлітків. Яскравий, своєрідний, цікавий, інформативний, унікальний підлітковий планер спочатку був створений для власної дочки, і перші триста примірників розійшлися, як гарячі пиріжки. Тому, на сімейній раді було прийнято рішення запустити масштабне виробництво творчого блокнота «Я – щоденник». І тепер у нас він продається українською мовою. Ось так Ірина Негован, яка є не тільки автором, а й художником-аматором, а також фінансовим директором проекту, перетворила своє хобі в перспективний і цінний продукт, який так необхідний сучасним підліткам!

collage

«Я – щоденник» допоможе тобі стати впевненішим в собі, прокачати свої креативні думки, виявити і відчути нові інтереси, стати більш організованим, навчитися захоплююче писати тексти і правильно вести свої сторінки в соціальних мережах. Цей яскравий блокнот затягується на гумку, що дуже зручно, адже сторінки не заламуються, а їх краї не затираються. Щоденник має три типи сторінок – записи на один день, виклики і завдання, календар на місяць. «Я – щоденник» дає повний політ фантазії: красиво оформлюй свої думки, малюй, розфарбовуй, пиши.

IMG_4058_2

Ми дуже раді, що серед художньої літератури у нас з’явився ось такий надихаючий блокнот «Я – щоденник» для особистих спостережень.Залишити комментар

Улюблені і популярні книги для дівчат восьми, дев'яти, десяти років. Популярні книжки відомої німецької пісьменніці Ізабель Абеді для дівчаток (підлітків) 8-9-10-11-12 років за доступною ціною.
У пригодах Лоли ви знайдете образи сучасних дівчаток, а в нашій рубриці Сос для підлітків (3,4,5,6,7 класів) ви неодмінно зустрінете відповіді
на всі важливі питання і сподіваємося вони допоможуть вам. Купити книги для дітей школярів, дівчаток підлітків з доставкою по Україні.
Розробка сайтів, дизайн Vipzonet